Emga Frites-snijder (zonder Inzet) | 400x400x510(h)mm
€199,00
€169,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Frites-snijder (zonder Inzet) | 400x400x510(h)mm | 400x400x510(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€199,00
U bespaart €29,85 (15%)
€169,15 excl. btw
€204,67 incl. btw
Of €68,22 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 070720 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Prep Chef basisunit fritessnijder met duwbeugel, te voorzien diverse mes roosters en drukstukken, eenvoudig met zuignapvoeten vast te zetten op een werkblad, inzetstukken separaat leverbaar.
Model: Tafelmodel
Gewicht netto: 1,49 kg
Materiaal: Composiet
Montagewijze: Zuignap
Mes stel uitneembaar: Ja
Afmeting: 400x400x510(h)mm
Bestel de EMGA Frites-snijder (zonder inzet) | 400x400x510(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Model: Tafelmodel
Gewicht netto: 1,49 kg
Materiaal: Composiet
Montagewijze: Zuignap
Mes stel uitneembaar: Ja
Afmeting: 400x400x510(h)mm
Specificaties
| Breedte | 400mm |
|---|---|
| Diepte | 400mm |
| Hoogte | 510mm |
| Gewicht | 1.49kg |
Bestel de EMGA Frites-snijder (zonder inzet) | 400x400x510(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 070720 |
| EAN / Barcode | 03334492156127 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


