Diamond Verpakkingsfolieverdeler (folie 500mm) | 553x521x290(h)mm
€831,00
€623,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 28 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Verpakkingsfolieverdeler (folie 500mm) | 553x521x290(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€831,00
U bespaart €207,75 (25%)
€623,25 excl. btw
€754,13 incl. btw
Of €251,38 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | AMA/51 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Diamond verpakkingsfolieverdeler (500 mm) is een compacte en efficiënte oplossing voor het snel en hygiënisch verpakken verse producten. Het apparaat is uitgevoerd met een RVS frame, geanodiseerde aluminium rollen en een teflon gecoate snijbalk, wat zorgt voor soepel en nauwkeurig afsnijden folie.
Deze folieverdeler is ideaal voor het verpakken onder andere vlees, kaas, pasta, fruit en verse groenten. Dankzij het praktische ontwerp is hij zeer geschikt voor dagelijks gebruik in supermarkten, slagerijen en delicatessenzaken, waar snelheid en hygiëne essentieel zijn.
Bestel de Diamond Verpakkingsfolieverdeler (Folie 500mm) | 553x521x290(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deze folieverdeler is ideaal voor het verpakken onder andere vlees, kaas, pasta, fruit en verse groenten. Dankzij het praktische ontwerp is hij zeer geschikt voor dagelijks gebruik in supermarkten, slagerijen en delicatessenzaken, waar snelheid en hygiëne essentieel zijn.
Specificaties
| Uitvoering | 500 mm |
|---|---|
| Materiaal | RVS (frame), geanodiseerd aluminium (rollen, steunas) |
| Aansluitwaarde | 0,19 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 17 kg |
| Breedte | 553 mm |
| Diepte | 521 mm |
| Hoogte | 290 mm |
Bestel de Diamond Verpakkingsfolieverdeler (Folie 500mm) | 553x521x290(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | AMA/51 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



