Combisteel Handendroger | Rvs | Automatisch | Droogtijd 12s | Hepa-filter | 1kw (230v) | 286x99x312(h)mm
€210,00
€157,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Handendroger | Rvs | Automatisch | Droogtijd 12s | Hepa-filter | 1kw (230v) | 286x99x312(h)mm | 1kW
GRATIS VERZENDING
€210,00
U bespaart €52,50 (25%)
€157,50 excl. btw
€190,58 incl. btw
Of €63,53 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7270.0040 |
| Beschikbaarheid: | niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze handendroger CombiSteel heeft een strak ontwerp met behuizing in hoogwaardig geborsteld RVS en een diepte nog geen 10 cm, waardoor het apparaat niet ver de wand naar voren komt.
De droger heeft een luchttemperatuur 40°C en een luchtsnelheid 100 m/sec., wat zorgt voor een droogsnelheid ca. 12 sec. Het bijgesloten HEPA-filter zorgt bovendien voor optimale hygiëne en vervangende HEPA-filters zijn los verkrijgbaar.
Zodra de handen onder het apparaat komen, schakelt de droger automatisch in en wanneer ze weer worden weggehaald, is uitschakeling na enkele seconden ook automatisch.
Bestel de CombiSteel Handendroger | RVS | Automatisch | Droogtijd 12s | HEPA-Filter | 1kW (230V) | 286x99x312(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De droger heeft een luchttemperatuur 40°C en een luchtsnelheid 100 m/sec., wat zorgt voor een droogsnelheid ca. 12 sec. Het bijgesloten HEPA-filter zorgt bovendien voor optimale hygiëne en vervangende HEPA-filters zijn los verkrijgbaar.
Zodra de handen onder het apparaat komen, schakelt de droger automatisch in en wanneer ze weer worden weggehaald, is uitschakeling na enkele seconden ook automatisch.
Specificaties
| Type | CombiSteel HD-30 |
|---|---|
| Droogtijd | 12 sec. |
| Droogtemperatuur | 40°C |
| Luchtsnelheid | 100 m / sec. |
| Inschakeling | Automatisch |
| Inschakelafstand | 5 - 15 cm |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Geluidsniveau | < 70 dB(A) |
| Aansluitwaarde | 1 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 4 kg |
| Breedte | 286 mm |
| Diepte | 99 mm |
| Hoogte | 312 mm |
Bestel de CombiSteel Handendroger | RVS | Automatisch | Droogtijd 12s | HEPA-Filter | 1kW (230V) | 286x99x312(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7270.0040 |
| EAN / Barcode | 7435137826897 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







