Combisteel Handendroger | Rvs | Automatisch | Droogtijd 8-10s | 1.35kw (230v) | 173x150x256(h)mm
€190,00
€142,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Handendroger | Rvs | Automatisch | Droogtijd 8-10s | 1.35kw (230v) | 173x150x256(h)mm | 1.35kW
GRATIS VERZENDING
€190,00
U bespaart €47,50 (25%)
€142,50 excl. btw
€172,43 incl. btw
Of €57,48 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7270.0035 |
| Beschikbaarheid: | niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze handendroger CombiSteel heeft een strak ontwerp met behuizing in hoogwaardig geborsteld RVS.
Het apparaat heeft een luchttemperatuur 40°C en een luchtsnelheid 100 m/sec., wat zorgt voor een droogsnelheid ca. 8 - 10 sec. Zodra de handen onder het apparaat komen, schakelt de droger automatisch in en wanneer ze weer worden weggehaald, is uitschakeling na enkele seconden ook automatisch.
Bestel de CombiSteel Handendroger | RVS | Automatisch | Droogtijd 8-10s | 1.35kW (230V) | 173x150x256(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat heeft een luchttemperatuur 40°C en een luchtsnelheid 100 m/sec., wat zorgt voor een droogsnelheid ca. 8 - 10 sec. Zodra de handen onder het apparaat komen, schakelt de droger automatisch in en wanneer ze weer worden weggehaald, is uitschakeling na enkele seconden ook automatisch.
Specificaties
| Type | CombiSteel HD-21 |
|---|---|
| Droogtijd | 8 - 10 sec. |
| Droogtemperatuur | 40°C |
| Luchtsnelheid | 100 m / sec. |
| Inschakeling | Automatisch |
| Inschakelafstand | 5 - 15 cm |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Geluidsniveau | < 70 dB(A) |
| Aansluitwaarde | 1,35 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 4 kg |
| Breedte | 173 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 256 mm |
Bestel de CombiSteel Handendroger | RVS | Automatisch | Droogtijd 8-10s | 1.35kW (230V) | 173x150x256(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7270.0035 |
| EAN / Barcode | 7435137826880 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



