Combisteel Magnetron | 230v | Touch-bediening | 1.5kw | 511x432x311(h)mm
€440,00
€330,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Magnetron | 230v | Touch-bediening | 1.5kw | 511x432x311(h)mm | 1.5kW
GRATIS VERZENDING
€440,00
U bespaart €110,00 (25%)
€330,00 excl. btw
€399,30 incl. btw
Of €133,10 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7455.1662 |
| Beschikbaarheid: | niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Magnetron
Breedte 511 mm Diepte 432 mm Hoogte 311 mm
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El. vermogen (kW)1,5
Af. vermogen (W) 1000
In. Bruto (ltr) 25
Ovenruimte bxdxh mm 327x346x200
Met touch screen bediening
Geen verlichting
Gewicht bruto (kg) 17
Bestel de CombiSteel Magnetron | 230V | Touch-Bediening | 1.5kW | 511x432x311(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Breedte 511 mm Diepte 432 mm Hoogte 311 mm
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El. vermogen (kW)1,5
Af. vermogen (W) 1000
In. Bruto (ltr) 25
Ovenruimte bxdxh mm 327x346x200
Met touch screen bediening
Geen verlichting
Gewicht bruto (kg) 17
Specificaties
| Breedte | 511mm |
|---|---|
| Diepte | 432mm |
| Hoogte | 230mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 1.5 |
| Gewicht | 17kg |
Bestel de CombiSteel Magnetron | 230V | Touch-Bediening | 1.5kW | 511x432x311(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7455.1662 |
| EAN / Barcode | 7435137870838 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel






