Saladette | 260l | 2 Deuren (1/1 Gn) | Boven 2x 1/1 GN + 3x 1/6 GN | 0°c/+10°c | Geforceerd | Klapdeksel | 910x700x887(h)mm
€1.249,00
€936,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saladette | 260l | 2 Deuren (1/1 Gn) | Boven 2x 1/1 GN + 3x 1/6 GN | 0°c/+10°c | Geforceerd | Klapdeksel | 910x700x887(h)mm
GRATIS VERZENDING
€1.249,00
U bespaart €312,25 (25%)
€936,75 excl. btw
€1.133,47 incl. btw
Of €377,82 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 200356 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Saladette is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit RVS.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 910 mm x 700 mm x 887 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 0,2 kW |
| Gewicht | 61,2 kg |
| Type | Bartscher 900T2 |
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 200356 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


