Saladette | 240l | 2 Deuren (1/1 Gn) | Boven 2x 1/1 GN + 3x 1/6 GN | +2°c/+8°c | Geforceerd | Schuif-/klapdeksel + Snijblad | 903x700x880(h)mm
€1.110,00
€721,50
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saladette | 240l | 2 Deuren (1/1 Gn) | Boven 2x 1/1 GN + 3x 1/6 GN | +2°c/+8°c | Geforceerd | Schuif-/klapdeksel + Snijblad | 903x700x880(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.110,00
U bespaart €388,50 (35%)
€721,50 excl. btw
€873,02 incl. btw
Of €291,01 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 323-1400 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Saladette is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit RVS (behuizing/intern), polyethyleen (snijblad).
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 903 mm x 700 mm x 880 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 0,15 kW |
| Gewicht | 70 kg |
| Type | Saro S 900 PRO |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 323-1400 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

