Slushmachine | Noya | 3x 12l | Interne Verlichting | 1.15kw (230v) | 670x520x810(h)mm
€3.200,00
€2.080,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Slushmachine | Noya | 3x 12l | Interne Verlichting | 1.15kw (230v) | 670x520x810(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.200,00
U bespaart €1.120,00 (35%)
€2.080,00 excl. btw
€2.516,80 incl. btw
Of €838,93 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 398-1067 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Slushmachine NOYA is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit Kunststof, RVS.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 670 mm x 520 mm x 810 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 1,15 kW |
| Gewicht | 70 kg |
| Serie | Saro NOYA |
| Type | NOYA 3 |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 398-1067 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Slush Machine 3x12l
-25% KORTING
Combisteel
Slush Machine 2x12l
-25% KORTING
Combisteel
Slush Machine 2x12l
-25% KORTING
Combisteel
Slush Machine 1x12l
-25% KORTING
Combisteel


