Slushmachine | Noya | 2x 12l | Interne Verlichting | 1.15kw (230v) | 470x520x810(h)mm
€2.400,00
€1.560,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Slushmachine | Noya | 2x 12l | Interne Verlichting | 1.15kw (230v) | 470x520x810(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.400,00
U bespaart €840,00 (35%)
€1.560,00 excl. btw
€1.887,60 incl. btw
Of €629,20 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 398-1065 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Slushmachine NOYA is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit Kunststof, RVS.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 470 mm x 520 mm x 810 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 1,15 kW |
| Gewicht | 50 kg |
| Serie | Saro NOYA |
| Type | NOYA 2 |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 398-1065 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Slush Machine 3x12l
-25% KORTING
Combisteel
Slush Machine 2x12l
-25% KORTING
Combisteel
Slush Machine 2x12l
-25% KORTING
Combisteel
Slush Machine 1x12l
-25% KORTING
Combisteel


