Wijnkoelkast | 118l (40x 75cl) | Zwart | 1 Zone | +5°c/+20°c | Geforceerd | 485x600x820(h)mm
€800,00
€520,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Wijnkoelkast | 118l (40x 75cl) | Zwart | 1 Zone | +5°c/+20°c | Geforceerd | 485x600x820(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€800,00
U bespaart €280,00 (35%)
€520,00 excl. btw
€629,20 incl. btw
Of €209,73 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 446-1015 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Wijnkoelkast is voorzien van een capaciteit van 40x 75cl (standaardfles). Vervaardigd uit Staal (behuizing), kunststof (intern), hout (roosters).
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 485 mm x 600 mm x 820 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 0,11 kW |
| Capaciteit | 40x 75cl (standaardfles) |
| Gewicht | 40 kg |
| Type | Saro WK 40 |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 446-1015 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




