Wijnkoelvitrine | 400l (81x 75cl) | Zwart/rvs | +5°c/+18°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 656x653x1892(h)mm
€3.200,00
€2.080,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Wijnkoelvitrine | 400l (81x 75cl) | Zwart/rvs | +5°c/+18°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 656x653x1892(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.200,00
U bespaart €1.120,00 (35%)
€2.080,00 excl. btw
€2.516,80 incl. btw
Of €838,93 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 330-3750 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Wijnkoelvitrine is voorzien van een capaciteit van 81x 75cl (standaardfles). Vervaardigd uit Gehard dubbelglas, RVS.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 656 mm x 653 mm x 1892 mm |
| Voeding | 230 - 240 V |
| Aansluitwaarde | 0,5 kW |
| Capaciteit | 81x 75cl (standaardfles) |
| Gewicht | 181 kg |
| Type | Saro WK 81 |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 330-3750 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Wijnkoelkast 325l Single Zone
-25% KORTING
Combisteel
Wijnkoelkast 379l Dual Zone
-25% KORTING
Combisteel

