Chocolademelkdispenser | Mila | Zwart | 5L | 30°c/90°c | 1kw (230v) | Lekbak | 280x410x465(h)mm
€535,00
€347,75
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Chocolademelkdispenser | Mila | Zwart | 5L | 30°c/90°c | 1kw (230v) | Lekbak | 280x410x465(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€535,00
U bespaart €187,25 (35%)
€347,75 excl. btw
€420,78 incl. btw
Of €140,26 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 398-1030 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Chocolademelkdispenser MILA Zwart is een professioneel apparaat voor de horeca.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 280 mm x 410 mm x 465 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 1 kW |
| Gewicht | 7,3 kg |
| Serie | Saro MILA |
| Type | MILA 5 |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 398-1030 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
