Pizzawerkbank | Energiezuinig | 428l | 2 Deuren + 7 Deegladen (en600x400) | +2°c/+8°c | Geforceerd | 2025x800x910/1060(h)mm
€3.100,00
€2.015,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Pizzawerkbank | Energiezuinig | 428l | 2 Deuren + 7 Deegladen (en600x400) | +2°c/+8°c | Geforceerd | 2025x800x910/1060(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.100,00
U bespaart €1.085,00 (35%)
€2.015,00 excl. btw
€2.438,15 incl. btw
Of €812,72 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 323-14921 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Pizzawerkbank Energiezuinig is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit Graniet (werkblad), RVS (intern/extern).
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 2025 mm x 800 mm x 910 / 1060 mm |
| Voeding | 220 V |
| Aansluitwaarde | 0,3 kW |
| Gewicht | 362 kg |
| Type | Saro PZ2610TN PRO |
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 323-14921 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


