Hendi Worstengrill | 2 Zones (14 Rollen) | ≤ 150°c | 1.48kw (230v) | 520x591x175(h)mm
€450,00
€337,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Worstengrill | 2 Zones (14 Rollen) | ≤ 150°c | 1.48kw (230v) | 520x591x175(h)mm | 1.48kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€450,00
U bespaart €112,50 (25%)
€337,50 excl. btw
€408,38 incl. btw
Of €136,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 268735 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele worstengrill HENDI is uitgevoerd met hoge kwaliteit RVS behuizing en rollen met antiaanbaklaag, zodat de worsten perfect worden gegrilld zonder te blijven plakken.
Deze uitvoering heeft 2 onafhankelijk instelbare zones met 14 rollen en een bruikbare breedte 420 mm. De temperatuur is instelbaar tot 150°C en onder de rollen bevindt zich een verwijderbare vetopvanglade voor eenvoudig reinigen en optimaal gebruiksgemak.
Bovendien wordt de worstengrill stekkerklaar geleverd, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Bestel de HENDI Worstengrill | 2 Zones (14 Rollen) | ≤ 150°C | 1.48kW (230V) | 520x591x175(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deze uitvoering heeft 2 onafhankelijk instelbare zones met 14 rollen en een bruikbare breedte 420 mm. De temperatuur is instelbaar tot 150°C en onder de rollen bevindt zich een verwijderbare vetopvanglade voor eenvoudig reinigen en optimaal gebruiksgemak.
Bovendien wordt de worstengrill stekkerklaar geleverd, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Specificaties
| Type | Worstengrill |
|---|---|
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Verhitting | Elektrisch |
| Formaat bakoppervlak | 14 rollen (420 mm) |
| Afwerking bakoppervlak | Antiaanbaklaag |
| Temperatuurbereik | ≤ 150°C |
| Bediening | Analoog |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Behuizing | RVS |
| Vermogen | 1,48 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 15,73 kg |
| Breedte | 520 mm |
| Diepte | 591 mm |
| Hoogte | 175 mm |
Bestel de HENDI Worstengrill | 2 Zones (14 Rollen) | ≤ 150°C | 1.48kW (230V) | 520x591x175(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 268735 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Hotdogstomer Wb1001
-25% KORTING
Bartscher
Hotdog Koker B2000
-25% KORTING
Bartscher
Afdekkap Rolgrill 7181
-25% KORTING
Bartscher


