Hendi Wokpan | Rvs | Div. Warmtebronnen | Platte Bodem | ø360x90(h)mm
€75,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Wokpan | Rvs | Div. Warmtebronnen | Platte Bodem | ø360x90(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€75,00 excl. btw
€90,75 incl. btw
Of €30,25 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 839003 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze HENDI wokpan met drielaagsconstructie bestaat uit twee lagen RVS met daartussen een laag versmolten aluminium. Dit zorgt voor snelle warmteopname en uitstekende warmteverdeling. De wokpan heeft een lange levensduur door de hoge slijtvastheid en is uitgerust met een lange holle steel voor comfortabel en veilig gebruik. Geschikt voor alle hittebronnen én vaatwassers, daardoor is deze wok efficiënt en eenvoudig in gebruik.
Bestel de HENDI Wokpan | RVS | Div. Warmtebronnen | Platte Bodem | Ø360x90(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort pan | Wokpan |
|---|---|
| Materiaal | 18/0 RVS, 18/8 RVS, aluminium |
| Warmtebronnen | Gas, elektrisch, keramisch, inductie |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Steellengte | 300 mm |
| Bodemvorm | Plat |
| Bodemdiameter | 145 mm |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Gewicht | 1,87 kg |
| Diameter | 360 mm |
| Hoogte | 90 mm |
Bestel de HENDI Wokpan | RVS | Div. Warmtebronnen | Platte Bodem | Ø360x90(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 839003 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Wokpan W510f
-15% KORTING
Emga
Wok ø36cm
-15% KORTING
Emga
Wok ø24cm
-15% KORTING
Emga
Wok ø35cm
-15% KORTING
Emga

