Hendi Serveer-/gebakschep | Geslepen Mesrand | Kunststof/rvs | Schepbreedte 75mm | Lengte 300mm
€10,39
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Serveer-/gebakschep | Geslepen Mesrand | Kunststof/rvs | Schepbreedte 75mm | Lengte 300mm
OP VOORRAAD
€10,39 excl. btw
€12,57 incl. btw
Of €4,19 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 523957 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze serveer-/gebakschep HENDI is uitgevoerd met een ergonomische kunststof handgreep en schep in RVS. De schep heeft een geslepen mesrand rondom, zodat je er ook mee kunt snijden, en is vaatwasmachinebestendig voor extra gebruiksgemak.
Bestel de HENDI Serveer-/Gebakschep | Geslepen Mesrand | Kunststof/RVS | Schepbreedte 75mm | Lengte 300mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | Met geslepen mesrand |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof (handgreep) / RVS (schep) |
| Gewicht | 0,14 kg |
| Breedte | 75 mm |
| Diepte | 300 mm |
Bestel de HENDI Serveer-/Gebakschep | Geslepen Mesrand | Kunststof/RVS | Schepbreedte 75mm | Lengte 300mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 523957 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
