Hendi Serveer-/gebakschep | Kunststof/rvs | Schepbreedte 55mm | Lengte 260mm
€7,39
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Serveer-/gebakschep | Kunststof/rvs | Schepbreedte 55mm | Lengte 260mm
OP VOORRAAD
€7,39 excl. btw
€8,94 incl. btw
Of €2,98 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 523902 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze serveer-/gebakschep HENDI is uitgevoerd met een ergonomische kunststof handgreep en schep in RVS. De schep is vaatwasmachinebestendig voor extra gebruiksgemak.
Bestel de HENDI Serveer-/Gebakschep | Kunststof/RVS | Schepbreedte 55mm | Lengte 260mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | Kunststof (handgreep) / RVS (schep) |
|---|---|
| Gewicht | 0,1 kg |
| Breedte | 55 mm |
| Diepte | 260 mm |
Bestel de HENDI Serveer-/Gebakschep | Kunststof/RVS | Schepbreedte 55mm | Lengte 260mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 523902 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
