Combisteel Wokbrander | Gas | 8kw | Waakvlam | 350x475x150(h)mm
€895,00
€671,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Wokbrander | Gas | 8kw | Waakvlam | 350x475x150(h)mm | 11kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€895,00
U bespaart €223,75 (25%)
€671,25 excl. btw
€812,21 incl. btw
Of €270,74 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7178.1230 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (10 stuks) |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze tafelmodel wokbrander CombiSteel biedt zeer flexibel gebruik door het compacte formaat en lage gewicht, zonder aan vermogen in te leveren. Het apparaat heeft namelijk een krachtige gasbrander 11 kW met ringvormige vlamverdeling, verspreid over 2 ringen, voor optimale en gelijkmatige hitteverdeling.
Het gasvermogen kan eenvoudig met de stevige draaiknop worden ingesteld en de waakvlamontsteking zorgt voor praktischg ebruik. De wokbrander is daarnaast standaard voorbereid op aardgas (G25), maar om het eenvoudig te kunnen laten aanpassen naar propaangas (G31/G31) is een speciaal ombouwset bijgesloten.
Bestel de CombiSteel Wokbrander | Gas | 8kW | Waakvlam | 350x475x150(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het gasvermogen kan eenvoudig met de stevige draaiknop worden ingesteld en de waakvlamontsteking zorgt voor praktischg ebruik. De wokbrander is daarnaast standaard voorbereid op aardgas (G25), maar om het eenvoudig te kunnen laten aanpassen naar propaangas (G31/G31) is een speciaal ombouwset bijgesloten.
Specificaties
| Uitvoering | Tafelmodel |
|---|---|
| Verhitting | Aardgas (G25) |
| Branders / kookpunten | 1 |
| Ontsteking | Waakvlam |
| Bediening | Analoog |
| Vetopvang | Nee |
| Onderstel | Nee |
| Materiaal | Staal |
| Bijgesloten | Ombouwset propaangas (G30/G31) |
| Vermogen | 8 kW |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Breedte | 350 mm |
| Diepte | 350 / 475 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Wokbrander | Gas | 8kW | Waakvlam | 350x475x150(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7178.1230 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


