Arktic by Hendi Wijnkoelkast | 265l (124x 75cl) | Zwart | 2 Zones | +5°c/+18°c | Statisch + Ventilator | 570x595x1400(h)mm
€1.220,00
€915,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Wijnkoelkast | 265l (124x 75cl) | Zwart | 2 Zones | +5°c/+18°c | Statisch + Ventilator | 570x595x1400(h)mm | 441x525x1229(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.220,00
U bespaart €305,00 (25%)
€915,00 excl. btw
€1.107,15 incl. btw
Of €369,05 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 237120 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze wijnkoelkast Arktic by HENDI is een compacte en stijlvolle oplossing voor het professioneel bewaren en presenteren diverse soorten wijn. Met ruimte voor maximaal 124 flessen en een strak ontwerp met zwarte gepoedercoate behuizing en frameloze glazen deur, past deze koelkast perfect in bars, restaurants of verkoopruimtes.
Apart Instelbare ZonesDe wijnkoelkast beschikt over twee afzonderlijke koelzones met een onafhankelijk instelbaar temperatuurbereik +5°C/+18°C. Hierdoor kunnen zowel rode als witte wijnen probleemloos onder de juiste omstandigheden worden bewaard. Het statische koelsysteem met ventilatorondersteuning zorgt voor een gelijkmatige temperatuurverdeling, terwijl het gebruik koelmiddel R600a bijdraagt aan een efficiënte en milieubewuste werking. Bovendien is het apparaat ook geschikt voor gebruik in warme omgevingen tot 32°C.
Bediening & GebruiksgemakMet de digitale thermostaat en touchbediening is de temperatuur nauwkeurig in te stellen en ook op elk moment zichtbaar het duidelijke display, dat zowel in Celsius als Fahrenheit instelbaar is. De automatische ontdooifunctie beperkt daarnaast het onderhoud, terwijl de blauwe LED-verlichting zorgt voor een aantrekkelijke presentatie de wijnselectie zonder invloed te hebben op de interne temperatuur.
Praktisch OntwerpDe wijnkoelkast is uitgerust met uittrekbare plateaus speciaal beukenhout, dat bestand is tegen schommelingen in luchtvochtigheid, welke zorgen voor een overzichtelijke indeling met authentieke uitstraling. Verder biedt de omkeerbare deur met extra grote handgreep geborsteld RVS en geïntegreerd slot optimale flexibiliteit en extra veiligheid. En dankzij de verstelbare antislipvoeten staat de koelkast stabiel op elke ondergrond.
Let op, dit is een wijnkoelkast en geen wijnklimaatkast.
Bestel de Arktic by HENDI Wijnkoelkast | 265L (124x 75cl) | Zwart | 2 Zones | +5°C/+18°C | Statisch + Ventilator | 570x595x1400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Apart Instelbare ZonesDe wijnkoelkast beschikt over twee afzonderlijke koelzones met een onafhankelijk instelbaar temperatuurbereik +5°C/+18°C. Hierdoor kunnen zowel rode als witte wijnen probleemloos onder de juiste omstandigheden worden bewaard. Het statische koelsysteem met ventilatorondersteuning zorgt voor een gelijkmatige temperatuurverdeling, terwijl het gebruik koelmiddel R600a bijdraagt aan een efficiënte en milieubewuste werking. Bovendien is het apparaat ook geschikt voor gebruik in warme omgevingen tot 32°C.
Bediening & GebruiksgemakMet de digitale thermostaat en touchbediening is de temperatuur nauwkeurig in te stellen en ook op elk moment zichtbaar het duidelijke display, dat zowel in Celsius als Fahrenheit instelbaar is. De automatische ontdooifunctie beperkt daarnaast het onderhoud, terwijl de blauwe LED-verlichting zorgt voor een aantrekkelijke presentatie de wijnselectie zonder invloed te hebben op de interne temperatuur.
Praktisch OntwerpDe wijnkoelkast is uitgerust met uittrekbare plateaus speciaal beukenhout, dat bestand is tegen schommelingen in luchtvochtigheid, welke zorgen voor een overzichtelijke indeling met authentieke uitstraling. Verder biedt de omkeerbare deur met extra grote handgreep geborsteld RVS en geïntegreerd slot optimale flexibiliteit en extra veiligheid. En dankzij de verstelbare antislipvoeten staat de koelkast stabiel op elke ondergrond.
Let op, dit is een wijnkoelkast en geen wijnklimaatkast.
Specificaties
| Uitvoering | 2 zones |
|---|---|
| Bruto inhoud | 265 liter |
| Binnenafmetingen | B 441 x D 525 x H 1229 mm |
| Capaciteit | 124x 75cl (standaardfles) |
| Materiaal | Staal, kunststof (PVC), RVS |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | +5°C / +18°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a (48 g) |
| Klimaatklasse | SN |
| Omgevingstemperatuur | 10°C / 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | Cyclopentaan |
| Bediening | Touch |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 12 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 50 dB(A) |
| Energielabel | G |
| Aansluitwaarde | 0,12 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 66,9 kg |
| Breedte | 570 mm |
| Diepte | 595 mm |
| Hoogte | 1400 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Wijnkoelkast | 265L (124x 75cl) | Zwart | 2 Zones | +5°C/+18°C | Statisch + Ventilator | 570x595x1400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 237120 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


