Combisteel Inductiefornuis | Entry 700 | 2 Kookpunten | 7kw (400v) | Open Onderkast | 400x700x900/940(h)mm
€1.990,00
€1.492,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Inductiefornuis | Entry 700 | 2 Kookpunten | 7kw (400v) | Open Onderkast | 400x700x900/940(h)mm | 3.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.990,00
U bespaart €497,50 (25%)
€1.492,50 excl. btw
€1.805,93 incl. btw
Of €601,98 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7545.0005 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (14 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De ENTRY 700 kooklijn CombiSteel biedt eenvoudige robuuste basisapparatuur voor professionele keukens tegen een voordelige prijs. De kooklijn is hierdoor perfect voor kleinere of beginnende keukens, waarbij met de verschillende beschikbare apparaten en modules een inrichting voor alle basisbehoeften een professionele keuken kan worden samengesteld.
Staand InductieornuisDit staande inductiefornuis op open onderkast heeft een hoogwaardige keramische glasplaat met 2 kookpunten, die ieder een vermogen hebben 3,5 kW en geschikt zijn voor pannen Ø 160 tot Ø 250 mm. Het vermogen is daarbij eenvoudig per kookpunt onafhankelijk instelbaar met de stevige draaiknoppen, waarbij de status per kookpunt altijd zichtbaar is door de indicatorlampjes voor optimaal gebruiksgemak en extra veiligheid.
Daarnaast zorgt de achteropstand dat er niet zomaar iets achter het apparaat kan vallen, voor extra hygiëne, is het apparaat ook op iets ongelijke ondergrond stabieler te plaatsen door de stevige RVS stelpoten en is een losse deur beschikbaar om de onderkast mee te kunnen afsluiten!
Bestel de CombiSteel Inductiefornuis | ENTRY 700 | 2 Kookpunten | 7kW (400V) | Open Onderkast | 400x700x900/940(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Staand InductieornuisDit staande inductiefornuis op open onderkast heeft een hoogwaardige keramische glasplaat met 2 kookpunten, die ieder een vermogen hebben 3,5 kW en geschikt zijn voor pannen Ø 160 tot Ø 250 mm. Het vermogen is daarbij eenvoudig per kookpunt onafhankelijk instelbaar met de stevige draaiknoppen, waarbij de status per kookpunt altijd zichtbaar is door de indicatorlampjes voor optimaal gebruiksgemak en extra veiligheid.
Daarnaast zorgt de achteropstand dat er niet zomaar iets achter het apparaat kan vallen, voor extra hygiëne, is het apparaat ook op iets ongelijke ondergrond stabieler te plaatsen door de stevige RVS stelpoten en is een losse deur beschikbaar om de onderkast mee te kunnen afsluiten!
Specificaties
| Serie | CombiSteel ENTRY 700 |
|---|---|
| Uitvoering | Staand model |
| Verhitting | Elektrisch (inductie) |
| Branders / kookpunten | 2x Ø 160 - 250 mm |
| Formaat oppervlak | B 320 x D 560 mm |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Nee |
| Onderstel | Open |
| Materiaal | RVS AISI-201 |
| Verstelbare poten | Ja |
| Vermogen | 7 kW (2x 3,5 kW) |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 49 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 900 / 940 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Inductiefornuis | ENTRY 700 | 2 Kookpunten | 7kW (400V) | Open Onderkast | 400x700x900/940(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7545.0005 |
| EAN / Barcode | 6153305282238 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Gas Kookunit 2 Br. 7kw
-25% KORTING
Combisteel







