Mastro Werkbank | Rvs | Open Vak | Diepte 700 | Hoogte 850 | Breedte 600-2000
€759,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Mastro Werkbank | Rvs | Open Vak | Diepte 700 | Hoogte 850 | Breedte 600-2000
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€759,00 excl. btw
€918,39 incl. btw
Of €306,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Mastro |
| Artikelnummer: | STF76 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze stevige professionele werkbank Mastro heeft een diepte 700 mm en beschikt over een open vak voor het snel opbergen en pakken producten. De robuuste constructie is volledig uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS (AISI-430/AISI-304). De zijkanten de werkbank zijn dicht.
Meerdere MatenDe werkbank heeft een stevig werkblad en is beschikbaar in diverse breedten (600 - 2000 mm). Hierdoor is er voor haast elke situatie een passende uitvoering beschikbaar. De diepte 700 mm zorgt ervoor dat je een royale ruimte hebt om te werken, en de verstelbare poten zorgen dat de werkbank altijd stabiel staat, ook wanneer er oneffenheden in de vloer zitten.
Optimaal GebruiksgemakHet open vak maakt dat je snel materialen kunt opbergen en in gebruik nemen, voor efficiënt gebruik, en de gladde RVS oppervlakken zorgen voor makkelijk schoonmaken. Zo zijn benodigde producten en ingrediënten altijd binnen handbereik.
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een werkbank andere afmetingen zijn.
Bestel de Mastro Werkbank | RVS | Open Vak | Diepte 700 | Hoogte 850 | Breedte 600-2000 eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Meerdere MatenDe werkbank heeft een stevig werkblad en is beschikbaar in diverse breedten (600 - 2000 mm). Hierdoor is er voor haast elke situatie een passende uitvoering beschikbaar. De diepte 700 mm zorgt ervoor dat je een royale ruimte hebt om te werken, en de verstelbare poten zorgen dat de werkbank altijd stabiel staat, ook wanneer er oneffenheden in de vloer zitten.
Optimaal GebruiksgemakHet open vak maakt dat je snel materialen kunt opbergen en in gebruik nemen, voor efficiënt gebruik, en de gladde RVS oppervlakken zorgen voor makkelijk schoonmaken. Zo zijn benodigde producten en ingrediënten altijd binnen handbereik.
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een werkbank andere afmetingen zijn.
Specificaties
| Materiaal | RVS AISI-430/AISI-304 |
|---|---|
| Breedte(n) | 600 - 2000 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Achteropstand | Nee |
| Onderkast | Ja |
| Deuren | Nee |
| Laden | Nee |
| Schappen | Ja |
| Schap(pen) verstelbaar | Ja |
| Verstelbare poten | Ja |
| Constructie | Voorgemonteerd |
Bestel de Mastro Werkbank | RVS | Open Vak | Diepte 700 | Hoogte 850 | Breedte 600-2000 eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Mastro |
|---|---|
| Artikelnummer | STF76 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
