Buffalo Warmhoudunit | 2x 1/1 GN | 35°c/85°c | Onder-/bovenverwarming | 1kw (230v) | 699x501x567(h)mm
€352,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Warmhoudunit | 2x 1/1 GN | 35°c/85°c | Onder-/bovenverwarming | 1kw (230v) | 699x501x567(h)mm | 1kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€352,00 excl. btw
€425,92 incl. btw
Of €141,97 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | HT760 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Of het apparaat nu wordt gebruikt voor zelfbediening of bediende service, deze Buffalo warmhoudunit is een geweldige oplossing om voedsel voor langere perioden op de perfecte serveertemperaturen te houden. En de capaciteit voor 1/1 GN per bodemplaat biedt optimale flexibilteit.
Een voortreffelijke combinatie stijlvol ontwerp met een robuuste constructie, de warmhoudunit is uitzonderlijk eenvoudig te gebruiken en bevat onafhankelijke bediening voor beide verwarmingsplaten onder en de overhead infrarood-verwarmingslampen. Selecteer eenvoudig een temperatuur 35°C tot 85°C en laat de Buffalo warmhoudunit de rest doen. En zodra de service voorbij is, is de verwarmer uitzonderlijk eenvoudig schoon te maken, voor extra tijdbesparing!
Let op, productafbeeldingen met GN-bakken dienen ter illustratie; bijpassende GN-bakken zijn apart verkrijgbaar.
Bestel de Buffalo Warmhoudunit | 2x 1/1 GN | 35°C/85°C | Onder-/Bovenverwarming | 1kW (230V) | 699x501x567(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Een voortreffelijke combinatie stijlvol ontwerp met een robuuste constructie, de warmhoudunit is uitzonderlijk eenvoudig te gebruiken en bevat onafhankelijke bediening voor beide verwarmingsplaten onder en de overhead infrarood-verwarmingslampen. Selecteer eenvoudig een temperatuur 35°C tot 85°C en laat de Buffalo warmhoudunit de rest doen. En zodra de service voorbij is, is de verwarmer uitzonderlijk eenvoudig schoon te maken, voor extra tijdbesparing!
Let op, productafbeeldingen met GN-bakken dienen ter illustratie; bijpassende GN-bakken zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Uitvoering | Tafelmodel |
|---|---|
| Capaciteit | 2x 1/1 GN |
| Verhitting | Warmhoudplaat + infraroodlampen (E27, ≤ 250 W) |
| Temperatuurbereik | 35°C / 85°C |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Aansluitwaarde | 1 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 11,6 kg |
| Breedte | 699 mm |
| Diepte | 501 mm |
| Hoogte | 567 mm |
Bestel de Buffalo Warmhoudunit | 2x 1/1 GN | 35°C/85°C | Onder-/Bovenverwarming | 1kW (230V) | 699x501x567(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | HT760 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


