Buffalo Warmhoudlamp | Zwart | Zwenkbaar | Max. 250w | 260x180x670(h)mm
€380,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Warmhoudlamp | Zwart | Zwenkbaar | Max. 250w | 260x180x670(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€380,00 excl. btw
€459,80 incl. btw
Of €153,27 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | JA866 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Of het nu gebruikt wordt in een buffet-, ontbijt- of zelfbedieningsstation, de Buffalo matzwarte warmtelamp helpt je om verleidelijke snacks, vleeswaren en gerechten aantrekkelijk te presenteren en op de juiste temperatuur te houden voor maximale aantrekkingskracht en kwaliteit. Dankzij het stijlvolle matzwarte ontwerp voegt de lamp bovendien een moderne en elegante uitstraling toe aan iedere front-of-house omgeving.
De warmtelamp is eenvoudig te installeren en gemakkelijk te positioneren, zodat gerechten altijd optimaal worden belicht en verwarmd. Met de verstelbare kop en eenvoudige plug-and-play bediening richt je de warmte moeiteloos precies waar deze nodig is. Zo worden gerechten extra benadrukt, blijven ze langer warm en wordt voedselverspilling verminderd. Het enkelvoudige lampontwerp zorgt daarbij voor directe warmte op schalen en presenteerbakken.
Dankzij het draagbare ontwerp is deze warmtelamp een uitstekend alternatief voor vaste bovenbruggen of kookplaten en ideaal voor flexibel gebruik tijdens service. De discrete aan/uit-schakelaar helpt energie besparen wanneer het apparaat niet wordt gebruikt. Deze Buffalo warmtelamp combineert gebruiksgemak, presentatie en betrouwbare prestaties in één stijlvolle oplossing.
Let op, warmtelampen zijn alleen bedoeld voor voedselverwarming en niet geschikt als verlichting. Lampen zijn los verkrijgbaar (max. 250 W).
Bestel de Buffalo Warmhoudlamp | Zwart | Zwenkbaar | Max. 250W | 260x180x670(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De warmtelamp is eenvoudig te installeren en gemakkelijk te positioneren, zodat gerechten altijd optimaal worden belicht en verwarmd. Met de verstelbare kop en eenvoudige plug-and-play bediening richt je de warmte moeiteloos precies waar deze nodig is. Zo worden gerechten extra benadrukt, blijven ze langer warm en wordt voedselverspilling verminderd. Het enkelvoudige lampontwerp zorgt daarbij voor directe warmte op schalen en presenteerbakken.
Dankzij het draagbare ontwerp is deze warmtelamp een uitstekend alternatief voor vaste bovenbruggen of kookplaten en ideaal voor flexibel gebruik tijdens service. De discrete aan/uit-schakelaar helpt energie besparen wanneer het apparaat niet wordt gebruikt. Deze Buffalo warmtelamp combineert gebruiksgemak, presentatie en betrouwbare prestaties in één stijlvolle oplossing.
Let op, warmtelampen zijn alleen bedoeld voor voedselverwarming en niet geschikt als verlichting. Lampen zijn los verkrijgbaar (max. 250 W).
Specificaties
| Fitting | E27 |
|---|---|
| Lampwattage | ≤ 250 W |
| Flexibel | Ja |
| Bediening | Aan-/uitschakelaar |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 6,1 kg |
| Breedte | 260 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 670 mm |
Bestel de Buffalo Warmhoudlamp | Zwart | Zwenkbaar | Max. 250W | 260x180x670(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | JA866 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


