Caterchef Warmhoudlamp | 250w | 300x158x700(h)mm
€125,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Warmhoudlamp | 250w | 300x158x700(h)mm | 156x450x600(h)mm | RVS
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€125,00 excl. btw
€151,25 incl. btw
Of €50,42 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 688255 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Chroom, roestvrijstaal, heeft een roestvrijstalen voet en flexibele arm, voorzien schakelaar, inbouw model, wordt zonder lamp geleverd.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50 Hz
Kleur: Chroom
Gewicht netto: 2,14 kg
Materiaal: RVS
Hoogte maximaal: 82 cm
Hoogte verstelbaar: ja
Met hoofdschakelaar
Diameter product: 15,6cm
Afmeting: 156x450x600(h)mm
Bestel de CaterChef Warmhoudlamp | 250W | 300x158x700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50 Hz
Kleur: Chroom
Gewicht netto: 2,14 kg
Materiaal: RVS
Hoogte maximaal: 82 cm
Hoogte verstelbaar: ja
Met hoofdschakelaar
Diameter product: 15,6cm
Afmeting: 156x450x600(h)mm
Specificaties
| Breedte | 300mm |
|---|---|
| Diepte | 158mm |
| Hoogte | 700mm |
| Voltage | 230V |
| Watt | 250W |
| Gewicht | 2.14kg |
Bestel de CaterChef Warmhoudlamp | 250W | 300x158x700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 688255 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
