Caterchef Warmhoudbrug Rvs | 2/1 GN | 2 Infrarode Lampen | 230v | 680x530x720(h)mm
€600,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Warmhoudbrug Rvs | 2/1 GN | 2 Infrarode Lampen | 230v | 680x530x720(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€600,00 excl. btw
€726,00 incl. btw
Of €242,00 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 710220 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
roestvrijstaal 18/10, compleet met hygiënische beschermkap acrylglas, twee infrarode lampen en verlichte hoofdschakelaar, wordt geleverd zonder GN schotels.
Voltage 230V
Watt 500W
2/1 GN
Afmeting 680x530x720(h)mm
Bestel de CaterChef Warmhoudbrug RVS | 2/1 GN | 2 infrarode lampen | 230V | 680x530x720(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Voltage 230V
Watt 500W
2/1 GN
Afmeting 680x530x720(h)mm
Specificaties
| Breedte | 530mm |
|---|---|
| Diepte | 680mm |
| Hoogte | 720mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 0.5kW |
| Watt | 500 |
| Gewicht | 24kg |
Bestel de CaterChef Warmhoudbrug RVS | 2/1 GN | 2 infrarode lampen | 230V | 680x530x720(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 710220 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

