Gastro M Wandplank | Rvs | Diepte 400 | Hoogte 20 | Breedte 1000-2000
€271,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gastro M Wandplank | Rvs | Diepte 400 | Hoogte 20 | Breedte 1000-2000
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€271,99 excl. btw
€329,11 incl. btw
Of €109,70 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Gastro M |
| Artikelnummer: | DS446 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze losse open wandplank Gastro M is volledig vervaardigd uit RVS AISI 430 en ontworpen voor intensief gebruik in professionele keukens. De plank is stevig, duurzaam en heeft een maximaal draagvermogen 50 kg. Dankzij het innovatieve design kan er ook keukengerei aan de plank worden gehangen, voor extra praktische opbergruimte.
De losse wandplank is verkrijgbaar in verschillende breedtes 1000 tot 2000 mm en kan naar wens aan de muur worden bevestigd met geschikte plankdragers en wandrails.
Let op, deze losse wandplank wordt geleverd zonder muurbevestiging of ander ophangsysteem.
Bestel de Gastro M Wandplank | RVS | Diepte 400 | Hoogte 20 | Breedte 1000-2000 eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De losse wandplank is verkrijgbaar in verschillende breedtes 1000 tot 2000 mm en kan naar wens aan de muur worden bevestigd met geschikte plankdragers en wandrails.
Let op, deze losse wandplank wordt geleverd zonder muurbevestiging of ander ophangsysteem.
Specificaties
| Materiaal | RVS AISI-430 |
|---|---|
| Breedte(n) | 1000 - 2000 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Achteropstand | Nee |
| Draagkracht | ≤ 50 kg |
| Gewicht | Ca. 7,1 kg - 13 kg |
Bestel de Gastro M Wandplank | RVS | Diepte 400 | Hoogte 20 | Breedte 1000-2000 eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Gastro M |
|---|---|
| Artikelnummer | DS446 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


