Diamond Vlakke Muurschabben | 1200(l)x300(b)mm
€135,00
€101,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Vlakke Muurschabben | 1200(l)x300(b)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€135,00
U bespaart €33,75 (25%)
€101,25 excl. btw
€122,51 incl. btw
Of €40,84 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | TSC/SC-123V/N |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Uitvoering in RVS 18/10 AISI 304/441Verstelbare of vaste consoles
Afmeting 1200(l)x300(b)mm
Bestel de Diamond Vlakke muurschabben | 1200(l)x300(b)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Afmeting 1200(l)x300(b)mm
Specificaties
| Breedte | 1200mm |
|---|---|
| diepte | 300mm |
| Gewicht | 5Kg |
| Volume | 0.06 |
Bestel de Diamond Vlakke muurschabben | 1200(l)x300(b)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | TSC/SC-123V/N |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

