Combisteel Wandplank | Rvs | Zware Belasting | Diepte 400 | Hoogte 36 | Breedte 600-2000
€50,00
€37,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Wandplank | Rvs | Zware Belasting | Diepte 400 | Hoogte 36 | Breedte 600-2000
OP VOORRAAD
€50,00
U bespaart €12,50 (25%)
€37,50 excl. btw
€45,38 incl. btw
Of €15,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7455.0565 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze losse RVS wandplank CombiSteel is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS (AISI-430) met robuuste constructie voor extra duurzaamheid en stabiliteit. Het schap heeft een diepte 400 mm en is beschikbaar in breedtematen 600 mm tot maar liefst 2000 mm.
Het schap heeft een zeer hoge draagkracht max. 90 kg tot 175 kg (gelijk verdeeld), afhankelijk de breedte, en daarnaast is het schap aan de achterkant afgewerkt met een opstaande rand, zodat er niet zomaar iets achter kan vallen, voor optimaal hygiënisch gebruik!
Let op, deze losse wandplank wordt geleverd zonder muurbevestiging of ander ophangsysteem.
Bestel de CombiSteel Wandplank | RVS | Zware Belasting | Diepte 400 | Hoogte 36 | Breedte 600-2000 eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het schap heeft een zeer hoge draagkracht max. 90 kg tot 175 kg (gelijk verdeeld), afhankelijk de breedte, en daarnaast is het schap aan de achterkant afgewerkt met een opstaande rand, zodat er niet zomaar iets achter kan vallen, voor optimaal hygiënisch gebruik!
Let op, deze losse wandplank wordt geleverd zonder muurbevestiging of ander ophangsysteem.
Specificaties
| Materiaal | RVS AISI-430 |
|---|---|
| Breedte(n) | 600 - 2000 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 36 mm |
| Achteropstand | Ja |
| Draagkracht | ≤ 90 - 175 kg |
Bestel de CombiSteel Wandplank | RVS | Zware Belasting | Diepte 400 | Hoogte 36 | Breedte 600-2000 eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7455.0565 |
| EAN / Barcode | 7435137855835 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



