Liebherr Vrieskist | Efe | 199l | Wit | -10°c/-24°c | Statisch | Schuifdeksels (vlak) | 835x661x825(h)mm
€895,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Liebherr Vrieskist | Efe | 199l | Wit | -10°c/-24°c | Statisch | Schuifdeksels (vlak) | 835x661x825(h)mm | 710x535x523(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€895,00 excl. btw
€1.082,95 incl. btw
Of €360,98 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Liebherr |
| Artikelnummer: | EFE-2252-21-T |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De EFE-serie Liebherr biedt hoogwaardige professionele ijsvrieskisten met glazen of dichte schuifdeksels voor perfecte conservering en presentatie ijs en andere diepvriesproducten.
De serie is verkrijgbaar in diverse formaten, zodat er voor haast elke situatie een passende vrieskist beschikbaar is!
Opvallende PresentatieDe uitvoeringen met glasdeksels bieden optimale presentatie door het grote glasoppervlak en de interne LED-verlichting. Daarnaast zorgt de strakke en vlakke behuizing dat de vrieskisten bijzonder geschikt zijn voor branding of bestickering, voor extra aandacht en stimulering impulsaankopen.
Zuinig & VerantwoordDe vrieskisten zijn voorzien statische SmartFrost-koeling met een temperatuurbereik -10°C/-24°C - voor zowel de optimale serveer- als bewaartemperatuur voor allerlei soorten ijs - en hebben handmatige ontdooiing, eenvoudige draaiknopbediening en digitale thermometer aan de buitenkant.
Daarnaast zijn de vrieskisten voorzien energielabel C, een relatief zuinig label, maken ze gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en zijn de apparaten ook geschikt voor gebruik in warme omgevingen tot 35°C.
Hoogwaardig OntwerpDe Liebherr EFE vrieskisten zijn uitgevoerd in witgelakte stalen behuizing met geborsteld aluminium omlijsting aan de bovenkant, voor een nette en luxe uitstraling, waarbij de schuifdeksels gehard glas moeiteloos en soepel open- en dichtgeschoven kunnen worden.
De stevige dubbele zwenkwielen met rem zorgen voor eenvoudig verplaatsen en er zijn diverse opties en accessoires verkrijgbaar voor deze serie, zoals een slot, prijskaarthouder, verschillende formaten draadmanden, mandverdelers, verschillende frames voor ijsuitschepbakken en een set stootbumpers!
Let op, in de productafbeeldingen weergegeven toebehoren en accessoires zijn ter illustratie; deze zijn apart verkrijgbaar.
Bestel de Liebherr Vrieskist | EFE | 199L | Wit | -10°C/-24°C | Statisch | Schuifdeksels (Vlak) | 835x661x825(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De serie is verkrijgbaar in diverse formaten, zodat er voor haast elke situatie een passende vrieskist beschikbaar is!
Opvallende PresentatieDe uitvoeringen met glasdeksels bieden optimale presentatie door het grote glasoppervlak en de interne LED-verlichting. Daarnaast zorgt de strakke en vlakke behuizing dat de vrieskisten bijzonder geschikt zijn voor branding of bestickering, voor extra aandacht en stimulering impulsaankopen.
Zuinig & VerantwoordDe vrieskisten zijn voorzien statische SmartFrost-koeling met een temperatuurbereik -10°C/-24°C - voor zowel de optimale serveer- als bewaartemperatuur voor allerlei soorten ijs - en hebben handmatige ontdooiing, eenvoudige draaiknopbediening en digitale thermometer aan de buitenkant.
Daarnaast zijn de vrieskisten voorzien energielabel C, een relatief zuinig label, maken ze gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en zijn de apparaten ook geschikt voor gebruik in warme omgevingen tot 35°C.
Hoogwaardig OntwerpDe Liebherr EFE vrieskisten zijn uitgevoerd in witgelakte stalen behuizing met geborsteld aluminium omlijsting aan de bovenkant, voor een nette en luxe uitstraling, waarbij de schuifdeksels gehard glas moeiteloos en soepel open- en dichtgeschoven kunnen worden.
De stevige dubbele zwenkwielen met rem zorgen voor eenvoudig verplaatsen en er zijn diverse opties en accessoires verkrijgbaar voor deze serie, zoals een slot, prijskaarthouder, verschillende formaten draadmanden, mandverdelers, verschillende frames voor ijsuitschepbakken en een set stootbumpers!
Let op, in de productafbeeldingen weergegeven toebehoren en accessoires zijn ter illustratie; deze zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie | Liebherr EFE |
|---|---|
| Type | EFE 2252-21 |
| Bruto inhoud | 199 liter |
| Binnenafmetingen | B 710 x D 535 x H 523 mm |
| Materiaal | Staal (extern/intern) |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Temperatuurbereik | -10°C / -24°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a |
| Omgevingstemperatuur | 10°C / 35°C |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten manden | Nee |
| Mandformaat | B 210 / 270 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deksel(s) | Glazen schuifdeksels (vlak) |
| Slot | Optie |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 42 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,16 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 422 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 31 |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 47 kg |
| Breedte | 835 mm |
| Diepte | 661 mm |
| Hoogte | 825 mm |
Bestel de Liebherr Vrieskist | EFE | 199L | Wit | -10°C/-24°C | Statisch | Schuifdeksels (Vlak) | 835x661x825(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Liebherr |
|---|---|
| Artikelnummer | EFE-2252-21-T |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


