Tefcold Vrieskast | Atom Maxi | 1006l | Zwart | -18°c/-22°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1253x760x2003(h)mm
€3.737,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Vrieskast | Atom Maxi | 1006l | Zwart | -18°c/-22°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1253x760x2003(h)mm | 1133x580x1538(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.737,00 excl. btw
€4.521,77 incl. btw
Of €1.507,26 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 47531 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze strak vormgegeven vrieskast uit de ATOM MAXI serie Tefcold is perfect voor het eenvoudig toegankelijk maken en tegelijkertijd aantrekkelijk presenteren diverse soorten diepvriesproducten.
De ATOM MAXI serie is bovendien verkrijgbaar als volledig elkaar passende koelkasten en vrieskasten met uitvoeringen 1, 2 of 3 deuren, zodat er voor elke situatie een perfecte koeling of combinatie koelingen beschikbaar is!
Perfecte PresentatieHet grote glasoppervlak in de draaideuren, de witte afwerking aan de binnenkant en (apart geschakelde) interne LED-verlichting zorgen dat de inhoud altijd goed zichtbaar is en optimaal wordt gepresenteerd.
En door de speciale deurverwarming wordt condensvorming voorkomen, zodat het glas altijd helder blijft zonder dat de interne temperatuur wordt beïnvloed.
Krachtige KoelingDe vrieskast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -18°C/-22°C, voor egale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, eenvoudige digitale bediening met helder LED-display en het apparaat maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Hoogwaardig Luxe DesignDe zwarte behuizing met frameloze deurafwerking en geïntegreerde handgrepen over de volledige hoogte zorgt voor een moderne en luxe uitstraling en door de geremde zwenkwielen is de koelkast eenvoudig te verplaatsen, wat onder andere zorgt voor makkelijk schoonmaken onder en rondom het apparaat.
Bovendien wordt de koeling stekkerklaar geleverd met 5 verstelbare roosters per deur en zijn aanvullende roosters los verkrijgbaar, zodat de inhoud flexibel en volledig naar wens kan worden ingedeeld!
Bestel de Tefcold Vrieskast | ATOM MAXI | 1006L | Zwart | -18°C/-22°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1253x760x2003(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De ATOM MAXI serie is bovendien verkrijgbaar als volledig elkaar passende koelkasten en vrieskasten met uitvoeringen 1, 2 of 3 deuren, zodat er voor elke situatie een perfecte koeling of combinatie koelingen beschikbaar is!
Perfecte PresentatieHet grote glasoppervlak in de draaideuren, de witte afwerking aan de binnenkant en (apart geschakelde) interne LED-verlichting zorgen dat de inhoud altijd goed zichtbaar is en optimaal wordt gepresenteerd.
En door de speciale deurverwarming wordt condensvorming voorkomen, zodat het glas altijd helder blijft zonder dat de interne temperatuur wordt beïnvloed.
Krachtige KoelingDe vrieskast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -18°C/-22°C, voor egale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, eenvoudige digitale bediening met helder LED-display en het apparaat maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Hoogwaardig Luxe DesignDe zwarte behuizing met frameloze deurafwerking en geïntegreerde handgrepen over de volledige hoogte zorgt voor een moderne en luxe uitstraling en door de geremde zwenkwielen is de koelkast eenvoudig te verplaatsen, wat onder andere zorgt voor makkelijk schoonmaken onder en rondom het apparaat.
Bovendien wordt de koeling stekkerklaar geleverd met 5 verstelbare roosters per deur en zijn aanvullende roosters los verkrijgbaar, zodat de inhoud flexibel en volledig naar wens kan worden ingedeeld!
Specificaties
| Serie | Tefcold ATOM MAXI |
|---|---|
| Type | ATOM MAXI F2DB |
| Bruto inhoud | 1006 liter |
| Binnenafmetingen | B 1133 x D 580 x H 1538 mm |
| Materiaal | Staal (extern/intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern), wit (intern) |
| Temperatuurbereik | -18°C / -22°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (2x 80 g) |
| Klimaatklasse | 3 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C (60% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 10 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 551 x 470 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Glazen draaideuren |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 65 dB(A) |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 17,47 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 6377 kWh |
| Aansluitwaarde | 1,21 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 240 kg |
| Breedte | 1253 mm |
| Diepte | 760 mm |
| Hoogte | 2003 mm |
Bestel de Tefcold Vrieskast | ATOM MAXI | 1006L | Zwart | -18°C/-22°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1253x760x2003(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 47531 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


