Diamond Vrieskast | Gastro Line | 1400l (2/1 Gn) | Rvs | -15°c/-22°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1358x856x2145(h)mm
€6.536,00
€4.902,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Vrieskast | Gastro Line | 1400l (2/1 Gn) | Rvs | -15°c/-22°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1358x856x2145(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€6.536,00
U bespaart €1.634,00 (25%)
€4.902,00 excl. btw
€5.931,42 incl. btw
Of €1.977,14 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | IE140/R9H-G |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele vrieskast uit de GASTRO LINE EVO serie Diamond heeft een binnenkant die geschikt is voor accessoires in 2/1 GN-formaat, en wordt geleverd met zes 2/1 GN-roosters.
Krachtige KoelingDe vrieskast is voorzien krachtige geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, en heeft een temperatuurbereik -15°C/-22°C met automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en digitale bediening voor eenvoudig instellen.
Optimale ZichtbaarheidHet grote oppervlak glas in de deuren zorgt samen met de verticale LED-verlichting (met schakelaar) in het deurframe voor optimale zichtbaarheid de inhoud, waarbij elk niveau duidelijk wordt belicht.
Zuinig & VerantwoordDe vrieskast is geclassificeerd maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290. Ook zorgen de zelfsluitende deuren en ventilatorschakelaars het openen voor minder koudeverlies en daardoor minder energieverbruik.
Doordacht OntwerpHet interieur is uitgevoerd in RVS AISI-304 met gestanste bodem en afgeronde hoeken, voor makkelijker schoonmaken. Daarnaast hebben de deuren een scharnierstop op 100° en een handig handvat, voor comfortabel openen en sluiten. De deuren kunnen verder voorzien worden een slot, heeft een eenvoudig vervangbaar magnetisch deurrubber en de scharnierkant is omkeerbaar, voor optimaal gebruiksgemak.
De koeling is daarnaast voorzien zowel 4 wielen, waarvan 2 geremd voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat, en dat de koelkast niet onbedoeld weg kan rijden.
Bestel de Diamond Vrieskast | GASTRO LINE | 1400L (2/1 GN) | RVS | -15°C/-22°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1358x856x2145(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe vrieskast is voorzien krachtige geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, en heeft een temperatuurbereik -15°C/-22°C met automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en digitale bediening voor eenvoudig instellen.
Optimale ZichtbaarheidHet grote oppervlak glas in de deuren zorgt samen met de verticale LED-verlichting (met schakelaar) in het deurframe voor optimale zichtbaarheid de inhoud, waarbij elk niveau duidelijk wordt belicht.
Zuinig & VerantwoordDe vrieskast is geclassificeerd maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290. Ook zorgen de zelfsluitende deuren en ventilatorschakelaars het openen voor minder koudeverlies en daardoor minder energieverbruik.
Doordacht OntwerpHet interieur is uitgevoerd in RVS AISI-304 met gestanste bodem en afgeronde hoeken, voor makkelijker schoonmaken. Daarnaast hebben de deuren een scharnierstop op 100° en een handig handvat, voor comfortabel openen en sluiten. De deuren kunnen verder voorzien worden een slot, heeft een eenvoudig vervangbaar magnetisch deurrubber en de scharnierkant is omkeerbaar, voor optimaal gebruiksgemak.
De koeling is daarnaast voorzien zowel 4 wielen, waarvan 2 geremd voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat, en dat de koelkast niet onbedoeld weg kan rijden.
Specificaties
| Serie | Diamond GastroLine EVO |
|---|---|
| Type | Diamond IE140/R9G |
| Bruto inhoud | 1400 liter |
| Materiaal | RVS AISI-441 (extern), RVS AISI-304 (intern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Temperatuurbereik | -15°C / -22°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Isolatie | 80 mm (CFK-vrij polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 6 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 2/1 GN (650 x 530 mm) |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Optie |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | F |
| Aansluitwaarde | 0,75 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 244 kg |
| Breedte | 1358 mm |
| Diepte | 856 mm |
| Hoogte | 2145 mm |
Bestel de Diamond Vrieskast | GASTRO LINE | 1400L (2/1 GN) | RVS | -15°C/-22°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1358x856x2145(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | IE140/R9H-G |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





