Combisteel Supermarkt Vrieskist | 1372l | Zwart | -18°c/-23°c | Statisch | Schuifdeksels | 2508x952x950(h)mm
€3.635,00
€2.726,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Supermarkt Vrieskist | 1372l | Zwart | -18°c/-23°c | Statisch | Schuifdeksels | 2508x952x950(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.635,00
U bespaart €908,75 (25%)
€2.726,25 excl. btw
€3.298,76 incl. btw
Of €1.099,59 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7072.0115 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze vrieskist CombiSteel is zeer geschikt voor gebruik in supermarkten en vergelijkbare situaties, waar de inhoud het apparaat goed zichtbaar en eenvoudig toegankelijk moet zijn. De vrieskist heeft een ruime inhoud 1372 liter, een temperatuurbereik -18°C/-23°C met automatische ontdooiing en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Bestel de CombiSteel Supermarkt Vrieskist | 1372L | Zwart | -18°C/-23°C | Statisch | Schuifdeksels | 2508x952x950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | 1372 liter |
|---|---|
| Temperatuurbereik | -18°C/-23°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 71 mm |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | C |
| Aansluitwaarde | 0.34 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 183 kg |
| Breedte | 2508 mm |
| Diepte | 952 mm |
| Hoogte | 950 mm |
| Garantievoorwaarden | Voldoende ventilatie rondom het apparaat |
Bestel de CombiSteel Supermarkt Vrieskist | 1372L | Zwart | -18°C/-23°C | Statisch | Schuifdeksels | 2508x952x950(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7072.0115 |
| EAN / Barcode | 7422242969991 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



