Hendi Vrieselement | Kunststof | 1/2 GN | 325x265x30(h)mm
€21,99
€16,49
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Vrieselement | Kunststof | 1/2 GN | 325x265x30(h)mm | GN 1/2
OP VOORRAAD
€21,99
U bespaart €5,50 (25%)
€16,49 excl. btw
€19,96 incl. btw
Of €6,65 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 707760 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit vrieselement HENDI is geschikt voor gebruik in thermoboxen en houdt de temperatuur dankzij de eutectische plaat 3 tot 4 uur tussen -12 en -10 °C. Voor gebruik moet het element 24 uur op -18 °C worden bevroren of totdat het volledig bevroren is. Om te controleren of het klaar is, schud je het element; wanneer je niets voelt of hoort bewegen, is het gebruiksklaar. Het vrieselement bevat water en natrium polyacrylaat.
Bestel de HENDI Vrieselement | Kunststof | 1/2 GN | 325x265x30(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | Gastronorm (1/2 GN) |
|---|---|
| Materiaal | HDPE (hoge dichtheid polyethyleen) |
| Gewicht | 2,12 kg |
| Breedte | 325 mm |
| Diepte | 265 mm |
| Hoogte | 30 mm |
Bestel de HENDI Vrieselement | Kunststof | 1/2 GN | 325x265x30(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 707760 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

