Hendi Koelelement | Kunststof | 1/1 GN | 530x325x30(h)mm
€32,39
€24,29
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Koelelement | Kunststof | 1/1 GN | 530x325x30(h)mm | GN 1/2
OP VOORRAAD
€32,39
U bespaart €8,10 (25%)
€24,29 excl. btw
€29,39 incl. btw
Of €9,80 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 707821 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit koelelement HENDI is bedoeld voor gebruik in koelboxen en houdt dankzij de eutectische plaat de temperatuur 3 tot 4 uur tussen 0 en 4 °C. Voor gebruik moet het element 24 uur -18 °C worden ingevroren of totdat de vulling volledig bevroren is. Je kunt controleren of het element klaar is door het heen en weer te schudden; wanneer de vulling niet merkbaar meebeweegt, is het gebruiksklaar. Het koelelement bevat water en natriumpolyacrylaat.
Bestel de HENDI Koelelement | Kunststof | 1/1 GN | 530x325x30(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | Gastronorm (1/2 GN) |
|---|---|
| Materiaal | HDPE (hoge dichtheid polyethyleen) |
| Gewicht | 3,80 kg |
| Breedte | 530 mm |
| Diepte | 325 mm |
| Hoogte | 30 mm |
Bestel de HENDI Koelelement | Kunststof | 1/1 GN | 530x325x30(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 707821 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


