Hendi Koelelement | 1/1 GN | 430x280x30(h)mm
€28,49
€21,37
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Koelelement | 1/1 GN | 430x280x30(h)mm | GN 1/1
OP VOORRAAD
€28,49
U bespaart €7,12 (25%)
€21,37 excl. btw
€25,85 incl. btw
Of €8,62 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 424193 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit koelelement past perfect in de HENDI buffetvitrine met deksel (art.nr. 424186). Voor optimaal gebruik plaats je het element minimaal 12 uur in de vriezer. Het koelelement is gevuld met water en natriumpolyacrylaat en zorgt voor een langdurige, betrouwbare koeling.
Bestel de HENDI Koelelement | 1/1 GN | 430x280x30(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | Gastronorm (1/1 GN) |
|---|---|
| Gewicht | 3,02 kg |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Hoogte | 30 mm |
Bestel de HENDI Koelelement | 1/1 GN | 430x280x30(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 424193 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
