Gastro M Voorspoeldouche | Handdouche + Middenuitloop | Mengkraan | 1-gats | 1200(h)mm
€373,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gastro M Voorspoeldouche | Handdouche + Middenuitloop | Mengkraan | 1-gats | 1200(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€373,99 excl. btw
€452,53 incl. btw
Of €150,84 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Gastro M |
| Artikelnummer: | CW362 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze duurzame voorspoeldouche Gastro M is ontworpen voor het efficiënt afspoelen servies en kookgerei voordat deze in de vaatwasser worden geplaatst, voor een optimaal schoon resultaat. De flexibele zwanenhals en aparte zwenkkraan 260 mm zorgen voor extra gebruiksgemak en flexibiliteit tijdens het werken, terwijl de robuuste constructie geschikt is voor zowel professionele keukens als intensief gebruik in de thuiskeuken.
De voorspoeldouche is vervaardigd uit hoogwaardig verchroomd koper en afgewerkt met een gepolijste RVS buitenzijde, wat zorgt voor een lange levensduur en een professionele uitstraling. Dankzij de monoblocuitvoering en verstelbare muurbeugel is het model eenvoudig te installeren en aan te passen aan verschillende werkplekken, waardoor het een praktische en betrouwbare keuze is voor dagelijks gebruik.
Bestel de Gastro M Voorspoeldouche | Handdouche + Middenuitloop | Mengkraan | 1-Gats | 1200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De voorspoeldouche is vervaardigd uit hoogwaardig verchroomd koper en afgewerkt met een gepolijste RVS buitenzijde, wat zorgt voor een lange levensduur en een professionele uitstraling. Dankzij de monoblocuitvoering en verstelbare muurbeugel is het model eenvoudig te installeren en aan te passen aan verschillende werkplekken, waardoor het een praktische en betrouwbare keuze is voor dagelijks gebruik.
Specificaties
| Plaatsing | Staand (Ø 32 mm) |
|---|---|
| Wandsteun | Ja |
| Aansluiting | 1-gats |
| Bediening | Draaiknoppen, knijphendel |
| Mengkraan (warm/koud) | Ja |
| Flexibele hals | Ja |
| Midden-/onderuitloop | Ja |
| Zwenkkraan | Ja |
| Gewicht | 5 kg |
| Hoogte | 1200 mm |
Bestel de Gastro M Voorspoeldouche | Handdouche + Middenuitloop | Mengkraan | 1-Gats | 1200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Gastro M |
|---|---|
| Artikelnummer | CW362 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
