Mastro Vloerweegschaal | Max. 600kg | 200g Nauwkeurig | 1000x1000x85(h)mm
€2.958,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Mastro Vloerweegschaal | Max. 600kg | 200g Nauwkeurig | 1000x1000x85(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.958,00 excl. btw
€3.579,18 incl. btw
Of €1.193,06 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Mastro |
| Artikelnummer: | BFB600K200SM |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Weegplaat bovenaf vastgeschroefd, dus gemakkelijk te verwijderen, hygiënisch en gemakkelijk te reinigen. 1 Weegbrug: staal, gelakt, afmeting weegplaat golfplaat, gelast, 4 stalen weegcellen met siliconencoating, stof- en spatwaterdicht IP67. Weergaveapparaat. Standaard tafelstandaard incl. muurbevestiging voor display-apparaat. Totalisatie gewichten en stuktellingen. Beschermende werkkap levering inbegrepen.
Bestel de Mastro Vloerweegschaal | Max. 600kg | 200g Nauwkeurig | 1000x1000x85(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | Max. 1500 kg |
|---|---|
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 105 kg |
| Breedte | 1000 mm |
| Diepte | 1000 mm |
| Hoogte | 85 mm |
Bestel de Mastro Vloerweegschaal | Max. 600kg | 200g Nauwkeurig | 1000x1000x85(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Mastro |
|---|---|
| Artikelnummer | BFB600K200SM |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
