Hendi Vleesvermalser | Elektrisch | Rvs | Max. 160x30mm | 0.35kw (230v) | 220x465x430(h)mm
€775,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Vleesvermalser | Elektrisch | Rvs | Max. 160x30mm | 0.35kw (230v) | 220x465x430(h)mm | 0.35kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€775,00 excl. btw
€937,75 incl. btw
Of €312,58 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 975305 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele vleesvermalser HENDI heeft een robuuste behuizing hoge kwaliteit RVS en beschikt over een krachtige motor met een rotatiesnelheid 75 tpm. De motor wordt automatisch gekoeld met een interne ventilator, zodat het apparaat niet zomaar oververhit kan raken.
De vermalser heeft een capaciteit voor stukken vlees tot maximaal 160 mm breed en 30 mm dik en wordt standaard geleverd met roller voor rund- en varkensvlees. Daarnaast is de onderkant uitgevoerd met rubberen voetjes, zodat het apparaat extra stevig op zijn plek blijft staan en niet zomaar kan verschuiven.
Bovendien zijn er voor deze elektrische vleesvermalser ook extra rollers los verkrijgbaar voor gevogelte (artikelnr. HEN-975329) en shoarmavlees (artikelnr. HEN-975312)!
Bestel de HENDI Vleesvermalser | Elektrisch | RVS | Max. 160x30mm | 0.35kW (230V) | 220x465x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De vermalser heeft een capaciteit voor stukken vlees tot maximaal 160 mm breed en 30 mm dik en wordt standaard geleverd met roller voor rund- en varkensvlees. Daarnaast is de onderkant uitgevoerd met rubberen voetjes, zodat het apparaat extra stevig op zijn plek blijft staan en niet zomaar kan verschuiven.
Bovendien zijn er voor deze elektrische vleesvermalser ook extra rollers los verkrijgbaar voor gevogelte (artikelnr. HEN-975329) en shoarmavlees (artikelnr. HEN-975312)!
Specificaties
| Capaciteit | Max. 160 x 30 mm |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Bijgesloten | Roller rund-/varkensvlees |
| Aansluitwaarde | 0,35 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 17,9 kg |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 465 mm |
| Hoogte | 430 mm |
Bestel de HENDI Vleesvermalser | Elektrisch | RVS | Max. 160x30mm | 0.35kW (230V) | 220x465x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 975305 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


