Hendi Suikerspinmachine + Onderstel | Kom ø520mm | 1.13kw (230v) | Wielen | 948x520x914(h)mm
€445,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Suikerspinmachine + Onderstel | Kom ø520mm | 1.13kw (230v) | Wielen | 948x520x914(h)mm | 1.13kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€445,00 excl. btw
€538,45 incl. btw
Of €179,48 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 282809 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze HENDI suikerspinmachine met onderstel brengt de sfeer elk evenement tot leven. Met een duurzame constructie carbonstaal en een stijlvolle roze afwerking combineert deze machine professionaliteit met een vleugje plezier. De verwijderbare RVS kom Ø 520 mm is vaatwasmachinebestendig en eenvoudig vast te zetten met 4 stevige klemmen, waardoor reinigen en onderhoud moeiteloos verlopen.
De machine is uitgerust met een handig verrijdbaar onderstel met ingebouwde lade voor stokjes, suiker en kleurstoffen, zodat alles binnen handbereik blijft. Dankzij de afzonderlijke schakelaars met controlelampjes voor roteren en verhitten en een meegeleverde suikerdispenser is de bediening eenvoudig en overzichtelijk. En een overbelastingszekering beschermt de motor tegen problemen blokkades.
Voeg suiker en een beetje kleurstof toe en creëer in een handomdraai vrolijke, luchtige suikerspinnen die gegarandeerd een glimlach bezorgen!
Bestel de HENDI Suikerspinmachine + Onderstel | Kom Ø520mm | 1.13kW (230V) | Wielen | 948x520x914(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De machine is uitgerust met een handig verrijdbaar onderstel met ingebouwde lade voor stokjes, suiker en kleurstoffen, zodat alles binnen handbereik blijft. Dankzij de afzonderlijke schakelaars met controlelampjes voor roteren en verhitten en een meegeleverde suikerdispenser is de bediening eenvoudig en overzichtelijk. En een overbelastingszekering beschermt de motor tegen problemen blokkades.
Voeg suiker en een beetje kleurstof toe en creëer in een handomdraai vrolijke, luchtige suikerspinnen die gegarandeerd een glimlach bezorgen!
Specificaties
| Afneembare kom | Ja |
|---|---|
| Komformaat | Ø 520 mm |
| Bediening | Analoog |
| Verwarming | Ja |
| Materiaal | Carbonstaal, kunststof, RVS |
| Wielen | Ja |
| IP-klasse | IPX3 |
| Aansluitwaarde | 1,13 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Snoerlengte | 150 cm |
| Breedte | 948 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 914 mm |
Bestel de HENDI Suikerspinmachine + Onderstel | Kom Ø520mm | 1.13kW (230V) | Wielen | 948x520x914(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 282809 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


