Hendi Kap | Hendi Suikerspinmachines | Plexiglas | ø520x350(h)mm
€82,50
€70,13
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Kap | Hendi Suikerspinmachines | Plexiglas | ø520x350(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€82,50
U bespaart €12,38 (15%)
€70,13 excl. btw
€84,85 incl. btw
Of €28,28 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 282755 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze kap stevig plexiglas is speciaal geschikt voor de HENDI suikerspinmachines (artikelnrs. HEN-282731 en HEN-282809).
Let op, dit is geen universeel accessoire en is niet geschikt voor andere doeleinden dan gebruik i.c.m. bovengenoemde apparaten.
Bestel de HENDI Kap | HENDI Suikerspinmachines | Plexiglas | Ø520x350(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, dit is geen universeel accessoire en is niet geschikt voor andere doeleinden dan gebruik i.c.m. bovengenoemde apparaten.
Specificaties
| Materiaal | Plexiglas |
|---|---|
| Gewicht | 1,12 kg |
| Diameter | 520 mm |
| Hoogte | 350 mm |
Bestel de HENDI Kap | HENDI Suikerspinmachines | Plexiglas | Ø520x350(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 282755 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


