Hendi Suikerspinmachine | Kom ø520mm | 1.13kw (230v) | ø520x503(h)mm
€325,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Suikerspinmachine | Kom ø520mm | 1.13kw (230v) | ø520x503(h)mm | 1.13kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€325,00 excl. btw
€393,25 incl. btw
Of €131,08 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 282816 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele suikerspinmachine HENDI is uitgevoerd in hoogwaardig carbonstaal met afneembare RVS kom Ø 520 mm, welke wordt bevestigd met stevige klemmen, en de behuizing de motor is afgewerkt met een strakke zwarte coating.
De afneembare kom is vaatwasmachinebestendig, voor eenvoudig reinigen, en de machine is voorzien een handige lade voor bijvoorbeeld stokjes, suiker, kleurstoffen, et cetera. Daarnaast heeft de suikerspinmachine aparte schakelaars voor draaien en verwarmen en een voltmeter die de spanning aangeeft.
Voor extra veiligheid heeft het apparaat een overbelastingszekering, zodat de motor niet kan doorbranden eventuele blokkering!
Bestel de HENDI Suikerspinmachine | Kom Ø520mm | 1.13kW (230V) | Ø520x503(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De afneembare kom is vaatwasmachinebestendig, voor eenvoudig reinigen, en de machine is voorzien een handige lade voor bijvoorbeeld stokjes, suiker, kleurstoffen, et cetera. Daarnaast heeft de suikerspinmachine aparte schakelaars voor draaien en verwarmen en een voltmeter die de spanning aangeeft.
Voor extra veiligheid heeft het apparaat een overbelastingszekering, zodat de motor niet kan doorbranden eventuele blokkering!
Specificaties
| Afneembare kom | Ja |
|---|---|
| Komformaat | Ø 520 mm |
| Bediening | Analoog |
| Verwarming | Ja |
| Materiaal | Carbonstaal, kunststof, RVS |
| IP-klasse | IPX3 |
| Aansluitwaarde | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Snoerlengte | 150 cm |
| Diameter | 520 mm |
| Hoogte | 503 mm |
Bestel de HENDI Suikerspinmachine | Kom Ø520mm | 1.13kW (230V) | Ø520x503(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 282816 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


