Combisteel Vleesvermalser | Elektrisch | Rvs | 250kg/u | 0.55kw (230v) | 320x470x490(h)mm
€1.875,00
€1.406,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Vleesvermalser | Elektrisch | Rvs | 250kg/u | 0.55kw (230v) | 320x470x490(h)mm | 0.55kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.875,00
U bespaart €468,75 (25%)
€1.406,25 excl. btw
€1.701,56 incl. btw
Of €567,19 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7541.0030 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De CombiSteel vleesvermalser met een capaciteit 250 kg per uur is ontworpen voor intensief gebruik in professionele keukens en andere situaties waar (veel) vlees wordt verwerkt. Dit apparaat zorgt ervoor dat vlees snel en efficiënt wordt vermalsd, waardoor de textuur verbetert en het vlees malser en smakelijker wordt.
Dankzij het compacte formaat en de behuizing in hoogwaardig RVS is de vermalser eenvoudig te integreren in iedere keuken en bovendien makkelijk schoon te maken. Met zijn betrouwbare prestaties en gebruiksvriendelijke bediening, met noodstopknop voor extra veiligheid, is dit de CombiSteel vleesvermalser een waardevolle toevoeging voor horecabedrijven die werken met grote hoeveelheden vlees.
Bestel de CombiSteel Vleesvermalser | Elektrisch | RVS | 250kg/u | 0.55kW (230V) | 320x470x490(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Dankzij het compacte formaat en de behuizing in hoogwaardig RVS is de vermalser eenvoudig te integreren in iedere keuken en bovendien makkelijk schoon te maken. Met zijn betrouwbare prestaties en gebruiksvriendelijke bediening, met noodstopknop voor extra veiligheid, is dit de CombiSteel vleesvermalser een waardevolle toevoeging voor horecabedrijven die werken met grote hoeveelheden vlees.
Specificaties
| Productiecapaciteit | 250 kg/uur |
|---|---|
| Mes-/raspformaat | Ø 2 - 30 mm |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Vermogen | 0,55 kg |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 40 kg |
| Breedte | 320 mm |
| Diepte | 470 mm |
| Hoogte | 490 mm |
Bestel de CombiSteel Vleesvermalser | Elektrisch | RVS | 250kg/u | 0.55kW (230V) | 320x470x490(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7541.0030 |
| EAN / Barcode | 7422242994900 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Vleesvermalser 1ws2000
-15% KORTING
Emga







