Caterchef Vleessnijmachine ø300mm | 250w | Instelbare Snijdikte | 480x605x450(h)mm
€790,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Vleessnijmachine ø300mm | 250w | Instelbare Snijdikte | 480x605x450(h)mm | 480x605x450(h)mm | Aluminium
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€790,00 excl. btw
€955,90 incl. btw
Of €318,63 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 688330 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Vleessnijmachine Ø300mm, de basis is vervaardigd gegoten aluminium, de slede, mes beschermplaat en dikte/glijplaat zijn geanodiseerd aluminium, roestvrijstaal holgeslepen mes, traploos instelbare snijdikte 0-12mm en slijpapparaat ingebouwd, schuine opstelling voor de beste resultaten.
Bediening: Manueel
Snijdikte; 15mm
Soort aandrijving: V-snaar
Snijdiameter maximaal: 210 mm
Snijmes slijper: Ja
Accessoire uitwisselbaar: Nee
Traploos regelbaar: Ja
Met hoofdschakelaar: Ja
Aansluiting: 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 420W
Gewicht netto: 24,3 kg
Materiaal: aluminium
Afmeting: 480x605x450(h)mm
Bestel de CaterChef Vleessnijmachine Ø300mm | 250W | Instelbare snijdikte | 480x605x450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bediening: Manueel
Snijdikte; 15mm
Soort aandrijving: V-snaar
Snijdiameter maximaal: 210 mm
Snijmes slijper: Ja
Accessoire uitwisselbaar: Nee
Traploos regelbaar: Ja
Met hoofdschakelaar: Ja
Aansluiting: 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 420W
Gewicht netto: 24,3 kg
Materiaal: aluminium
Afmeting: 480x605x450(h)mm
Specificaties
| Breedte | 480mm |
|---|---|
| Diepte | 605mm |
| Hoogte | 450mm |
| Voltage | 230V |
| Watt | 250 |
| Gewicht | 24.3kg |
Bestel de CaterChef Vleessnijmachine Ø300mm | 250W | Instelbare snijdikte | 480x605x450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 688330 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
