Caterchef Vleessnijmachine ø275mm | 220w | Traploos Instelbare Snijdikte 0-16mm | 425x535x405(h)mm
€1.080,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Vleessnijmachine ø275mm | 220w | Traploos Instelbare Snijdikte 0-16mm | 425x535x405(h)mm | 425x535x405(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.080,00 excl. btw
€1.306,80 incl. btw
Of €435,60 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 403120 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De basis is vervaardigd geanodiseerd gegoten aluminium met extra groot afzetplateau, tandwiel aangedreven en daardoor ook uitermate geschikt voor vlees, groente en kaas, extra gehard hol geslepen stalen mes met groeven voor optimale snijkwaliteit, traploos instelbare snijdikte 0-16mm, meer ruimte tussen het mes en de motor, de slede en mes beschermplaat zijn ook een eenvoudig te verwijderen voor gemakkelijke reiniging.
Bediening: Manueel
Snijdikte: 16 mm
Soort aandrijving: Tandwiel aandrijving
Snijdikte diameter maximaal 180,00 mm
Snijmes slijper: Ja
Accessoire uitwisselbaar: Nee
Traploos regelbaar: Ja
Met hoofdschakelaar: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50Hz
Vermogen elektrisch: 200W
Afmeting: 425x535x405(h)mm
Bestel de CaterChef Vleessnijmachine Ø275mm | 220W | Traploos instelbare snijdikte 0-16mm | 425x535x405(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bediening: Manueel
Snijdikte: 16 mm
Soort aandrijving: Tandwiel aandrijving
Snijdikte diameter maximaal 180,00 mm
Snijmes slijper: Ja
Accessoire uitwisselbaar: Nee
Traploos regelbaar: Ja
Met hoofdschakelaar: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50Hz
Vermogen elektrisch: 200W
Afmeting: 425x535x405(h)mm
Specificaties
| Breedte | 425mm |
|---|---|
| Diepte | 535mm |
| Hoogte | 405mm |
| Voltage | 230V |
| Watt | 220 |
| Gewicht | 15kg |
Bestel de CaterChef Vleessnijmachine Ø275mm | 220W | Traploos instelbare snijdikte 0-16mm | 425x535x405(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 403120 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
