Hendi Vetvrij Papier | Patroon | Voorgevormd | 150 Stuks | 160x160x50(h)mm
€15,29
€11,47
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Vetvrij Papier | Patroon | Voorgevormd | 150 Stuks | 160x160x50(h)mm
OP VOORRAAD
€15,29
U bespaart €3,82 (25%)
€11,47 excl. btw
€13,88 incl. btw
Of €4,63 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 678190 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het HENDI vetvrije papier is voorgevormd als een mandje en voorzien een illustratie een kok met voedsel, wat een speelse en aantrekkelijke presentatie snacks of gebak mogelijk maakt. Het papier is verpakt per 150 stuks en helpt borden en serveermanden schoon te houden door vet en olie te absorberen.
Bestel de HENDI Vetvrij Papier | Patroon | Voorgevormd | 150 Stuks | 160x160x50(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | Papier (vetvrij) |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Patroon (kok voedsel patroon) |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Hoogte | 50 mm |
| Aantal | 150 |
Bestel de HENDI Vetvrij Papier | Patroon | Voorgevormd | 150 Stuks | 160x160x50(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 678190 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
