Buffalo Verwarmd Wandmeubel | Rvs/zwart | 30°c/80°c | Geventileerd | 3 Niveaus | Zelfbediening | 2kw (230v) | 1000x592x1253(h)mm
€2.264,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Verwarmd Wandmeubel | Rvs/zwart | 30°c/80°c | Geventileerd | 3 Niveaus | Zelfbediening | 2kw (230v) | 1000x592x1253(h)mm | 2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.264,00 excl. btw
€2.739,44 incl. btw
Of €913,15 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | HW922 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Stijlvol en betrouwbaar, de Buffalo verwarmde vitrinekast is een uitstekende oplossing voor (zelfbedienings-)verkoop warme snacks. Of je nu taarten, pasteitjes of warme gevulde broodjes aanbiedt, het wandmeubel houdt het gemakkelijk toegankelijk en op de perfecte serveertemperatuur, terwijl het producten belicht met energiezuinige LED-verlichting.
Het Buffalo wandmeubel biedt veel etaleerruimte over twee verstelbare planken en een vaste bodem, met toegang schuifdeuren aan de voorkant. De deuren helpen niet alleen om de warmte binnen de vitrine te houden, ze helpen ook om de operationele kosten te verlagen en de hygiëne te verbeteren.
De gewenste temperatuur is eenvoudig aan te passen met behulp de intuïtieve digitale bediening met duidelijk display. En het apparaat is ook eenvoudig te verplaatsen en schoon te maken, dankzij de stevige geremde zwenkwielen en RVS constructie met glazen zijpanelen en gladde oppervlakken!
Bestel de Buffalo Verwarmd Wandmeubel | RVS/Zwart | 30°C/80°C | Geventileerd | 3 Niveaus | Zelfbediening | 2kW (230V) | 1000x592x1253(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het Buffalo wandmeubel biedt veel etaleerruimte over twee verstelbare planken en een vaste bodem, met toegang schuifdeuren aan de voorkant. De deuren helpen niet alleen om de warmte binnen de vitrine te houden, ze helpen ook om de operationele kosten te verlagen en de hygiëne te verbeteren.
De gewenste temperatuur is eenvoudig aan te passen met behulp de intuïtieve digitale bediening met duidelijk display. En het apparaat is ook eenvoudig te verplaatsen en schoon te maken, dankzij de stevige geremde zwenkwielen en RVS constructie met glazen zijpanelen en gladde oppervlakken!
Specificaties
| Materiaal | Glas, RVS |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Zwart, geborsteld |
| Bruto inhoud | 200 liter |
| Niveaus | 3 |
| Niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Temperatuurbereik | 30°C / 80°C |
| Verwarming | Geventileerd |
| Bevochtiging | Nee |
| Voorruit | Schuifdeuren |
| Voorruitvorm | Gebogen |
| Bedieningskant | Gesloten |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Aansluitwaarde | 2 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 95,5 kg |
| Breedte | 1000 mm |
| Diepte | 592 mm |
| Hoogte | 1253 mm |
Bestel de Buffalo Verwarmd Wandmeubel | RVS/Zwart | 30°C/80°C | Geventileerd | 3 Niveaus | Zelfbediening | 2kW (230V) | 1000x592x1253(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | HW922 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


