Saro Verwarmd Wandmeubel | Zwart | ≤70°c | Geventileerd | 4 Niveaus | Zelfbediening | 3.2kw (230v) | Wielen (geremd) | 650x735x1745(h)mm
€14.950,00
€9.717,50
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Verwarmd Wandmeubel | Zwart | ≤70°c | Geventileerd | 4 Niveaus | Zelfbediening | 3.2kw (230v) | Wielen (geremd) | 650x735x1745(h)mm | 3.2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€14.950,00
U bespaart €5.232,50 (35%)
€9.717,50 excl. btw
€11.758,18 incl. btw
Of €3.919,39 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 106-2400 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het Saro verwarmde wandmeubel is ontworpen voor efficiënte zelfbediening en optimale productpresentatie in retail- en foodserviceomgevingen. Met de open voorzijde en vier licht hellende niveaus (5°) met goederenstop schuiven producten automatisch naar voren, wat een aantrekkelijke en verkoopgerichte presentatie creëert. Het panoramische zicht met zijruiten en LED-verlichting per niveau zorgen ervoor dat producten alle kanten goed zichtbaar zijn.
Optimale WarmhoudprestatiesDit wandmeubel is specifiek ontwikkeld voor het warmhouden producten en garandeert een constante kerntemperatuur tussen 63°C/70°C, conform voedselveiligheidseisen. Dankzij de combinatie circulerende lucht en warmtestralers blijven producten, ongeacht hun positie, gelijkmatig op temperatuur en behouden ze hun kwaliteit.
De temperatuur is per niveau afzonderlijk instelbaar een eigen bedieningspaneel met display en touchbediening. En het geavanceerde luchtcirculatiesysteem voorkomt warmteverlies de open voorzijde en optimaliseert het energieverbruik, door een speciaal ontworpen luchtstroom die binnen elk niveau blijft circuleren.
Praktisch GebruikDe constructie in RVS met een zwarte epoxybasis zorgt voor een duurzame en professionele uitstraling en het meubel is uitgerust met vier zwenkwielen, waarvan twee geremd, voor eenvoudige verplaatsing en stabiele positionering. Voor optimaal gebruik kan het apparaat vooraf circa 25 minuten worden voorverwarmd, waarmee dit verwarmde wandmeubel een betrouwbare en efficiënte oplossing biedt voor het warmhouden en presenteren uiteenlopende producten.
Bestel de Saro Verwarmd Wandmeubel | Zwart | ≤70°C | Geventileerd | 4 Niveaus | Zelfbediening | 3.2kW (230V) | Wielen (Geremd) | 650x735x1745(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimale WarmhoudprestatiesDit wandmeubel is specifiek ontwikkeld voor het warmhouden producten en garandeert een constante kerntemperatuur tussen 63°C/70°C, conform voedselveiligheidseisen. Dankzij de combinatie circulerende lucht en warmtestralers blijven producten, ongeacht hun positie, gelijkmatig op temperatuur en behouden ze hun kwaliteit.
De temperatuur is per niveau afzonderlijk instelbaar een eigen bedieningspaneel met display en touchbediening. En het geavanceerde luchtcirculatiesysteem voorkomt warmteverlies de open voorzijde en optimaliseert het energieverbruik, door een speciaal ontworpen luchtstroom die binnen elk niveau blijft circuleren.
Praktisch GebruikDe constructie in RVS met een zwarte epoxybasis zorgt voor een duurzame en professionele uitstraling en het meubel is uitgerust met vier zwenkwielen, waarvan twee geremd, voor eenvoudige verplaatsing en stabiele positionering. Voor optimaal gebruik kan het apparaat vooraf circa 25 minuten worden voorverwarmd, waarmee dit verwarmde wandmeubel een betrouwbare en efficiënte oplossing biedt voor het warmhouden en presenteren uiteenlopende producten.
Specificaties
| Type | Saro 6MCV4LS.I |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Niveaus | 4 |
| Niveau(s) verstelbaar | Nee |
| Temperatuurbereik | ≤ 70°C |
| Verwarming | Geventileerd + stralingswarmte |
| Bevochtiging | Nee |
| Voorruit | Open |
| Voorruitvorm | Recht |
| Nachtgordijn | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Bedieningskant | Gesloten |
| Thermometer | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Wielen | Ja |
| Aansluitwaarde | 3,2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 182 kg |
| Breedte | 650 mm |
| Diepte | 735 mm |
| Hoogte | 1745 mm |
Bestel de Saro Verwarmd Wandmeubel | Zwart | ≤70°C | Geventileerd | 4 Niveaus | Zelfbediening | 3.2kW (230V) | Wielen (Geremd) | 650x735x1745(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 106-2400 |
| EAN / Barcode | 4017337062423 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



