Diamond Verwamd Wandmeubel | Aosta Line | Zwart | 65°c/80°c | 5 Niveaus | Zelfbediening | 3.1kw (230v) | Wielen (geremd) | 800x741x1917(h)mm
€5.087,00
€3.815,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Verwamd Wandmeubel | Aosta Line | Zwart | 65°c/80°c | 5 Niveaus | Zelfbediening | 3.1kw (230v) | Wielen (geremd) | 800x741x1917(h)mm | 3.1kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.087,00
U bespaart €1.271,75 (25%)
€3.815,25 excl. btw
€4.616,45 incl. btw
Of €1.538,82 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | HAS08-G5-EXPO |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met de AOSTA LINE biedt Diamond verwarmde wandmeubels in verschillende breedte- en hoogtematen met strak zwart design, perfect voor het aantrekkelijk etaleren warme producten in bijvoorbeeld supermarkten, cafetaria's, restaurants, tankstations of (sport-)kantines.
Aantrekkelijke PresentatieDoor het grote glasoppervlak in de zijwanden, de randloze volglazen toegangsdeur en de interne LED-verlichting wordt de inhoud opvallend gepresenteerd. De iets hellende plaatsing de draadroosterniveaus, uitgevoerd in stevig glanzend RVS, zorgt dat alles wat erop is geplaatst duidelijk zichtbaar is, niet alleen wat vooraan ligt.
Praktische ZelfbedieningDe hellend geplaatste niveaus zorgen niet alleen voor beter zicht op de inhoud, maar ook dat producten vanzelf naar voren glijden als vooraan iets wordt weggepakt. Samen met de grote volglazen draaideur aan de voorkant maakt dit het meubel ideaal voor probleemloze zelfbediening. En omdat het meubel tussen zelfbedieningshandelingen door gesloten is, wordt warmteverlies significant beperkt voor een lager energieverbruik.
Effectieve VerwarmingHet wandmeubel werkt op basis geventileerde verwarming, voor gelijkmatige verdeling de warme lucht door het volledige interieur en snel temperatuurherstel na openen. Het temperatuurbereik 65°C/80°C is daarbij eenvoudig digitaal instelbaar, met duidelijke temperatuurweergave op het display. En voor optimale controle hebben zowel de verwarming als de verlichting ieder een eigen verlichte schakelaar.
Hoogwaardig DesignHet wandmeubel heeft een behuizing en interieur robuust plaatstaal met zwarte epoxycoating en Thermopane® dubbelglazen zijwanden. De versterkte RVS scharnieren de draaideur zorgen voor soepel openen en sluiten, en het meubel is aan de onderkant voorzien stevige geremde zwenkwielen. Dit zorgt niet alleen voor eenvoudig verplaatsen, wat schoonmaken onder en rondom het apparaat een stuk makkelijker maakt, maar voorkomt ook dat het apparaat onbedoeld kan verrijden.
Bestel de Diamond Verwamd Wandmeubel | AOSTA LINE | Zwart | 65°C/80°C | 5 Niveaus | Zelfbediening | 3.1kW (230V) | Wielen (Geremd) | 800x741x1917(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aantrekkelijke PresentatieDoor het grote glasoppervlak in de zijwanden, de randloze volglazen toegangsdeur en de interne LED-verlichting wordt de inhoud opvallend gepresenteerd. De iets hellende plaatsing de draadroosterniveaus, uitgevoerd in stevig glanzend RVS, zorgt dat alles wat erop is geplaatst duidelijk zichtbaar is, niet alleen wat vooraan ligt.
Praktische ZelfbedieningDe hellend geplaatste niveaus zorgen niet alleen voor beter zicht op de inhoud, maar ook dat producten vanzelf naar voren glijden als vooraan iets wordt weggepakt. Samen met de grote volglazen draaideur aan de voorkant maakt dit het meubel ideaal voor probleemloze zelfbediening. En omdat het meubel tussen zelfbedieningshandelingen door gesloten is, wordt warmteverlies significant beperkt voor een lager energieverbruik.
Effectieve VerwarmingHet wandmeubel werkt op basis geventileerde verwarming, voor gelijkmatige verdeling de warme lucht door het volledige interieur en snel temperatuurherstel na openen. Het temperatuurbereik 65°C/80°C is daarbij eenvoudig digitaal instelbaar, met duidelijke temperatuurweergave op het display. En voor optimale controle hebben zowel de verwarming als de verlichting ieder een eigen verlichte schakelaar.
Hoogwaardig DesignHet wandmeubel heeft een behuizing en interieur robuust plaatstaal met zwarte epoxycoating en Thermopane® dubbelglazen zijwanden. De versterkte RVS scharnieren de draaideur zorgen voor soepel openen en sluiten, en het meubel is aan de onderkant voorzien stevige geremde zwenkwielen. Dit zorgt niet alleen voor eenvoudig verplaatsen, wat schoonmaken onder en rondom het apparaat een stuk makkelijker maakt, maar voorkomt ook dat het apparaat onbedoeld kan verrijden.
Specificaties
| Serie | Diamond AOSTA LINE |
|---|---|
| Type | HAS08-G5 |
| Materiaal | Plaatstaal, RVS |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Niveaus | 5 |
| Niveau(s) verstelbaar | Nee |
| Etaleerruimte | D 487 mm |
| Temperatuurbereik | 65°C / 80°C |
| Verwarming | Geventileerd |
| Bevochtiging | Nee |
| Voorruit | Draaideur |
| Voorruitvorm | Recht |
| Bedieningskant | Dicht |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Aansluitwaarde | 3,1 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 195 kg |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 741 mm |
| Hoogte | 1917 mm |
Bestel de Diamond Verwamd Wandmeubel | AOSTA LINE | Zwart | 65°C/80°C | 5 Niveaus | Zelfbediening | 3.1kW (230V) | Wielen (Geremd) | 800x741x1917(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | HAS08-G5-EXPO |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





