Buffalo Vacumeermachine | Seallengte 300mm | Sealtijd 3-9sec | Vacumeertijd 20-80sec | Marineerfunctie | 359x425x366(h)mm
€1.152,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Vacumeermachine | Seallengte 300mm | Sealtijd 3-9sec | Vacumeertijd 20-80sec | Marineerfunctie | 359x425x366(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.152,00 excl. btw
€1.393,92 incl. btw
Of €464,64 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | HT497 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Verpak voedsel nauwkeurig en veilig met de Buffalo vacumeermachine. Met een grote vacuümtank 9 liter en krachtige oliepomp - voor snel, effectief en toch relatief stil vacumeren - maakt de Buffalo vacumeermachine het vacuümverpakken voedsel snel en eenvoudig, waarbij de aparte marineerfunctie voor extra flexibiliteit zorgt.
Ontworpen met intelligente Smart-Vac-technologie, vacuümeert de Buffalo sealer automatisch volgens de grootte de zak en de inhoud, zodat er geen noodzaak is om vacuümtijden of zakformaten handmatig in te stellen. Vacuümeren is snel en stil, en dankzij de dubbele sealdraden is de afdichting sterk en lekvrij.
Verder heeft de machine een gebruiksvriendelijke zakklemdesign en zorgt de digitale waterdichte soft-touch-bediening samen met de analoge drukmeter voor optimaal gebruiksgemak. En de robuuste RVS behuizing met stevig plexiglas deksel is door de gladde oppervlakken eenvoudig schoon te maken!
Let op, voor correcte werking het apparaat is voldoende geschikte vacuümpompolie vereist.
Bestel de Buffalo Vacumeermachine | Seallengte 300mm | Sealtijd 3-9sec | Vacumeertijd 20-80sec | Marineerfunctie | 359x425x366(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Ontworpen met intelligente Smart-Vac-technologie, vacuümeert de Buffalo sealer automatisch volgens de grootte de zak en de inhoud, zodat er geen noodzaak is om vacuümtijden of zakformaten handmatig in te stellen. Vacuümeren is snel en stil, en dankzij de dubbele sealdraden is de afdichting sterk en lekvrij.
Verder heeft de machine een gebruiksvriendelijke zakklemdesign en zorgt de digitale waterdichte soft-touch-bediening samen met de analoge drukmeter voor optimaal gebruiksgemak. En de robuuste RVS behuizing met stevig plexiglas deksel is door de gladde oppervlakken eenvoudig schoon te maken!
Let op, voor correcte werking het apparaat is voldoende geschikte vacuümpompolie vereist.
Specificaties
| Uitvoering | Tafelmodel |
|---|---|
| Bruto inhoud | 9 liter |
| Seallengte | 300 mm |
| Sealkamer | Ja |
| Sealtijd | 3 - 9 sec. |
| Vacumeertijd | 20 - 80 sec. |
| Bediening | Digitaal |
| Timer | Ja |
| Materiaal | Kunststof / RVS |
| Aansluitwaarde | 0,8 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 22,1 kg |
| Breedte | 359 mm |
| Diepte | 425 mm |
| Hoogte | 366 mm |
Bestel de Buffalo Vacumeermachine | Seallengte 300mm | Sealtijd 3-9sec | Vacumeertijd 20-80sec | Marineerfunctie | 359x425x366(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | HT497 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


