Combisteel Vacumeermachine | Seallengte 300mm | Sealtijd 0-9sec | Marineerfunctie | 245x460x368(h)mm
€799,00
€599,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Vacumeermachine | Seallengte 300mm | Sealtijd 0-9sec | Marineerfunctie | 245x460x368(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€799,00
U bespaart €199,75 (25%)
€599,25 excl. btw
€725,09 incl. btw
Of €241,70 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7529.0020 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische vacumeermachine CombiSteel is zeer geschikt voor het vacuümverpakken levensmiddelen en bereide gerechten, met name voor kleine cateringbedrijven en startende of kleinschalige ondernemingen.
Het apparaat is uitgevoerd met behuizing in hoogwaardig RVS met kunststof detailafwerking en transparant deksel, zodat het proces eenvoudig kan worden gevolgd, en heeft digitale bediening met uitgebreide functionaliteit, voor o.a. alleen sealen, vacumeren en sealen en zelfs een speciale marineerfunctie.
De machine heeft een seallengte 300 mm en een instelbare cyclustijd 0 - 9 sec. Voor optimale sealen en vacumeren is het formaat de vacuümzakken bovendien instelbaar.
Bestel de CombiSteel Vacumeermachine | Seallengte 300mm | Sealtijd 0-9sec | Marineerfunctie | 245x460x368(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat is uitgevoerd met behuizing in hoogwaardig RVS met kunststof detailafwerking en transparant deksel, zodat het proces eenvoudig kan worden gevolgd, en heeft digitale bediening met uitgebreide functionaliteit, voor o.a. alleen sealen, vacumeren en sealen en zelfs een speciale marineerfunctie.
De machine heeft een seallengte 300 mm en een instelbare cyclustijd 0 - 9 sec. Voor optimale sealen en vacumeren is het formaat de vacuümzakken bovendien instelbaar.
Specificaties
| Uitvoering | Tafelmodel |
|---|---|
| Seallengte | 300 mm |
| Sealkamer | Ja |
| Sealtijd | 0 - 9 sec. |
| Bediening | Digitaal |
| Timer | Ja |
| Materiaal | Kunststof / RVS |
| Aansluitwaarde | 0,38 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 16 kg |
| Breedte | 245 mm |
| Diepte | 460 mm |
| Hoogte | 368 mm |
Bestel de CombiSteel Vacumeermachine | Seallengte 300mm | Sealtijd 0-9sec | Marineerfunctie | 245x460x368(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7529.0020 |
| EAN / Barcode | 7422242974971 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







